Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

lorka nie wie co to intelekt dlatego tak wpisala. A widzieliscie gdzie lubi chodzic? Bar, centra handlowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
Sucz i chamka patologiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
" status socjalny' - pracownik socjalny chce dzieci - nie wiem lubi wychodzic do - bary, park, centra handlowe xxxxxxxx o partnerze ; intelekt - MAŁOWAZNY ---------:d:d:d:d: WSZYSTKO INNE OBOJETNE- grunt zeby byl - desperaczka :D:D:Dd XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX jak ona woli bary niż teatr to sie nie dziwie ze taka nieobyta jakas jest i dzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
chytra - miesnie tez cos waza a ona ich nie ma, wiec ciezko stwierdzic ile osoba na wozku wazy. Ten wzrost mnie interesuje, jak jest mierzony. I dlaczgo nie przyznala sie ze jest niepelnosprawna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam :)
a gdzież ona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
A jak wyjaśnisz fakt ze ostatnie logowanie prawie rok temu,a dopiero dzis to konto zostalo zablokowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demotywatory hahaha:) xxx Joanna nie wstawie Ci linku choc byl podawany w innym temacie ale masz jej imie i nazwisko wpisz w wyszukiwarce fb dopisz po nazwisku siemianowice i wyskoczy krzywe rozmazane zdjecie i bramka miedzy jedynkami. i jestes w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lori ja ci nie dam , bo nie lubię tipsów , poza tym mieszkam jakieś 300km od ciebie i meilem ci ich nie wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Ale to jest nasz temat- nie o paznokciach i reklamie;-) juz od wczoraj zakładasz swoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×