Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość grdge
sorki z tym dyskiem :D pomyliłam słowo hehe :D a mój dalej w pracy ehhhh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Kurwa,lori-zamilcz. Gówno wiesz,nie masz pojecia o niczym,nawet co to jest procesor, a bedziesz dowi wielce doradzac. Nie kompromituj sie-to nie topic o komputerach- wiec sie nie udzielaj. Tak jak zalozyli ci temat o biosie -specjalnie dla ciebie-a ty stchorzyłas i nawet do magicznego zeszyciku nie zajrzalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreveta szczere podziekowania dla twojego znawcy lapek zakupiony :) hurrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
lori jakich wskazówek?:D ja mam windowsa 7 i każdemu będę go odradzać, a Ty mówisz, że tylko 7 :D nie kompromituj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lori chyba podała całkiem nienajgorszy laptop. Grafika może nie powala, ale też nie jest najsłabsza. Jednak trzeba w laptopach zwracać uwagę na 2 rzeczy i tego trzeba niestety szukać w opiniach. 1. Grzanie laptopa 2. Powłoka Glare, nie może być zbyt Glare, jak w Acerach, bo zamieni się w lusterko, co przeszkadza oglądać filmy. http://www.notebookcheck.pl/AMD-Radeon-HD-7670M.69570.0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi27 padalec to ten co o nim powiesz Samsung NP700Z3C-S03SE - Przecież to 14", a ty chciałaś duży ekran. jeśli ma być stacjonarny i nie chcesz z nim latać, to kup 17-18". jeśli przenośny, ultra 13". Ale wtedy grafika będzie słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
LORI-nie udawaj znawcy,bo gowno wiesz,jakby mi sprzedawca w sklepie powiedzial ze laptopy nie maja procesorow to odwrocilabym sie napiecie i trzasnelabym drzwiami,a co dopiero przyszly informatyk. Ty jej gadasz ze ma patrzec na parametry-a laska pyta własnie jakie ma miec-guzik sie orientujesz i podnosisz mi ciśnienie. DOWI- PADALEC ma racje,nie warto placić za super wypasiony bo za 3 m-ce bedzie połowe tanszy. I tak jak ci mowil- trzeba dobrac do siebie wszystko. Kupilam sobie netbooka,dwurdzeniowy procesor,pamiec operacyjna 4gb,zmienilam viste na xp a grafike ma tak slaba ze jedyne co to zrobie tabelke w exelu bo na necie nie pośmigam. Leży sobie gdzies w szafie juz z rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga! krevetka atakuje Nie mnie tylko Chytrą, to ona jest less Coś Ci się poyebało - Kurcze, za dużo was jest :P Muszę ograniczyć flirt do 2-óch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
I na tym 7 letnim lapku smiga windows 7 ? Buahaha. Jak to co? To najdrozszy iphone na rynku,a bateria m-c trzyma;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra Baba z Psychiatryka! Padalec albo jedna albo druga! jestes draniem! Ty zaczepiasz mnie a Tu do krevety jakies umizgi? To uwlacza mojej godnosci! - Przepraszam ciękochanie, coś mi się pomyliło :P Wyślę ci bukiet róż pocztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorka twierdzisz ze to nie Twoj profil http://www.voila.pl/125/4wgia/index.php?get=1&f=1 a jak wytlumaczysz fakt ze w poprzednim temacie mowilas ze urodziny masz 15lutego? powiedz mi ze jeszcze ze to przypadek iz w siemianowicach slaskich sa dwie magdaleny czura urodzone w tym samym dniu to zmasturbuje sie tequila Padalca i nawroce na heteryczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem posiadaczka laptopa Samsung NP700Z3C-S03SE bo mi sie podoba i juz :) zakupiony zaplacony czekamy na przesylke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grdge lori jakich wskazówek? ja mam windowsa 7 i każdemu będę go odradzać, a Ty mówisz, że tylko 7 nie kompromituj się - Oj kobiety, kobiety. Tak najeżdżacie na tą Lori, że nie myślicie obiektywnie. Na dzień dzisiejszy z rodziny Windowsów domowych Win 7 ultimate, albo professional są faktycznie z tego gówna najlepsze. Musicie brać pod uwagę stabilność i bezpieczeństwo systemu. do tego oprogramowanie. XP miał duże możliwości manipulacji przez użytkownika, ale dla hakerów był jak otwarta książeczka dla dzieci. Vista- cóż, po prostu nie działała. Windows 8 jest nie wiadomo czym. Trzeba dopiero go testować i łatać. Już są problemy ze sterownikami i grami na niego. Win 7 ogranicza użytkownika, ma setki łat, ale jest trudny do sforsowania przez hakerów, o ile same sobie nie ściągniecie na dysk z internetu trojanów. Zawsze możecie używać UBUNTU. Jest szybki i bardzo przyjazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi27 No to jestem posiadaczka laptopa Samsung NP700Z3C-S03SE bo mi sie podoba i juz zakupiony zaplacony czekamy na przesylke - ważne, żebyś była zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×