Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

padalec Bede hehehe pierwsza noc to sie z nim przespie a nastepny bede uzywac juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Padalec- ale to lori jest informatykiem,nie my. Możesz jeszcze;-) przypomniec lori co to BIos-w ramach powtorki przed kolokwium- oraz powiedziec nam co to PRZEGLADARKA google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra Baba z Psychiatryka! PADALEC ile kwiatkow idziemy na spacer i tequile pod chmurka? Tak :) Ale czy musi być pod chmurką? mam grypę. trochę za zimno na ekscesy w parku :D Może z chmurką poczekamy do wiosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam,oj tam;-) Padalec- ale to lori jest informatykiem,nie my. Możesz jeszcze przypomniec lori co to BIos-w ramach powtorki przed kolokwium- oraz powiedziec nam co to PRZEGLADARKA google? - Ona jest na 1 semestrze. Na pierwszym semestrze dopiero uczą budowy komputera i historii komputerów. jeśli dziewczyna nie miała wcześniej doświadczenia, to może nie wiedzieć. Z drugiej strony, lepiej by było nadrobić zaległości, bo nie sposób uczyć się informatyki nie wiedząc jak działa komputer. BIOS jest to wbudowany w pamięć ROM Rid only memory (tylko do odczytu) rozruchowy system operacyjny, zawierający podstawowe sterowniki. Pozwala na start boot sektora dysku i komunikuje sprzęt hardware, czyli płytę główną (szynę, mostki, procesor, pamięci, dyski itd). To tak w uproszczeniu. Różne Biosy mają różne opcje. niektóre mają zabezpieczenia antyhakerski, inne pozwalają na zdalne sterowanie komputera i zdalną instalację systemu. Całkowite włączenie i wyłącznie komputera, zdalną kontrolę i system anty kradzieżowy umożliwiają procesory Intel Core I5 z technologią vPRO. Mam nawet certyfikat Intela ze szkolenia z tej technologii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi27 padalec Bede hehehe pierwsza noc to sie z nim przespie a nastepny bede uzywac juz - tak go biedaka będziesz wykorzystywać, że go rozgrzejesz do czerwoności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padalec oj tak a co myslales musze go ochrzcic i ze soba zapoznac , co by mogl ze mna super wspolpracowac:) mysle ze mu sie spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra Baba z Psychiatryka! PADALEC prawda? jak mi powiesz jakie wojewodztwo to Ci goracy rosol przyniose i sok z malin Naprawdę? :) Już cię kocham. Wiesz czego mi potrzeba. Jak to mówią przez żołądek do serca. Dobry tłusty rosół jest świetny na grypę, a sok z malin nie dość, że rozgrzewa, to jest pyszny :) Zrobię ci w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Padalec-dzieki;-). Ona miala już o biosie,bo ale zapomniała,a tak-mala powtorka. Poradz jeszcze,czemu nie moze iphone lumia 610(bodajze) podpiac pod laptopa i przeniesc zdjecia? Jest jakis sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi27 padalec oj tak a co myslales musze go ochrzcic i ze soba zapoznac , co by mogl ze mna super wspolpracowac mysle ze mu sie spodoba Tylko go za ciepło kołdrką nie otulaj, jak będzie działał, bo go spalisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Loreńka zaraz go spyta o gg i chec zrobienia sobie żelowych paznoki;-) Tak wogole gdzie jest kafetoster,sasanka i abrakadabra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padalec postaram sie obchodzic z nim delikatnie i nie przegrzewac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Nie używam Iphonea i nie zamierzam. Miałem go raz w ręku. Płynnie chodzi przewijanie, ale nie podłączałem go pod laptopa. Poradziłbym ci jak bym miał go w ręku. Zawsze rozwiązuję problemy w praktyce na bierząco, chyba, że już wcześniej miałem z problemem do czynienia, to wtedy pamiętam. Ale Iphone nie używam. Nie lubię Apple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że Lumia, to Nokia chyba, prawda? a co do podpicia, to i Nokia i Iphone powinny mieć na ekranie komunikat mass storage (memory) i to należy za zwyczaj nacisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Padalec-chodzi o to,że ona twierdzi,że nie może przerzucić zdjec na laptopa,bo jej lumia nie jest kompatybilna z jej starym laptopem (windows 7) jak myślisz jest to aż taka przepaść technologiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam ze zdjecia do komputera przerzuca sie przez maszyne do pisania:)kurna znow sie pomylilam no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zostalam wyzwana od debilek, bo osmielilam sie napisac, ze lori ma telefon:( a to nie telefon tylko ajfon:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy moj samsynd galaxy s3 , bedzie kompatybilny z tym laptopem, i czy on tez jest ajfonem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×