Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość studio...
A właśnie krem tonujący. Używałam kilka lat temu jak miałam problemy z cerą. I lori też powinna, ale ona chyba nic nie nakłada bo nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
kafetoster - zobacze. Narazie te daja rade:P tyle ze ciaza na mnie wyjatkowo dobrze wplywa ( pomijajac tego boloka na nosie), bo odcien zdrowy, cieni po oczami nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna burza
Zmienicie temat do kurvvy nędzy?????!!! Jak pierrdolnięte przekupki na targu jedna drugą przekrzykuje żeby tylko upierrdolić jedno niebożę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
no wlasnie zastanawiam sie kiedy kogos pojedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie , w outlooku gdzie jest wyślij , nie mam pojęcia !! pierwszy raz używam tego programu i chyba nigdy więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
a co oprócz tego że sie to podgrzewa jest potrzebne do tej parafiny ? bo nie wydaje mi sie ze potrzebuje jakis specjaaaaaaaallllllllnyyyyyy sprzet. Wie ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie od Lori zarazilas, Chytra? :D ­ przypomnialyscie mi a propos cery ze musze umyc swojego skunksa i wlasnie to zrobilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
ale sie pomylilam :D Loreline zalozyla juz az 10 tematów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz tego nowego outlooka, to juz nie pamietam dokladnie, ale tam chyba mozna wiadomosc tak modyfikowac jak w wordzie? znaczy te zakladki takie sa chyba? dawo nie widzialam outlooka, ale wlasnie tam w tych ogolnych jest gdzies po lewej opcja Wyslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
Podniosłaś jej topa, nie powinna być zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
kafetoster ----> niedaje sie zwariowac, nie zwracam na to uwagi,niewiem, bo bym tutaj na ciazowym zakladala tysiace tematów jak swego czasu AMANDA 155.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, co z tym kafe? :O ­ oj tam oj tam ja tez nie jestem jakas straszna maniaczka, ale generalnie chodzi o to ze jest wybor - lepiej dokonac tego lepszego. te lepsze kosmetyki wcale nie musza byc drozsze czy trudno dostepne. i tym sie kieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna burza niestety, nie mam zadnego CHOBBY :classic_cool: ­ Joanna, moj post nie wkleil sie... a napisalam ze w nowym outlooku z tego co pamietam jest taka opcja edycji podobnie niemalze jak w wordzie, i tam w ogolnych z tego co pamietam byla opcja wysylania, moze sobie zakladne inna wcisnelas? ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
niegdy nie zwracalam na to uwagi - jesli cos mi nie pasuje, to moja cera sie buntuje, wiec odstawiam. Wlosy myje w szamponie familijnym... bo swego czasu mialam straszny problem z przesuszona skora glowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładkę* chodzi o te takie zakladki jak sa w wordzie np wyglad, pomoc, etc, to w tym nowym aoutlooku jakos podobnie sa te zakladki. i w tej pierwszej jak byk jest ikonka WYŚLIJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×