Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Little Me, skądś znam twój nick. Chyba już kiedyś flirtowaliśmy. Nie jesteś feministką? A jaki jest twój styl Pin Up? Znajdziesz w necie podobną stylowo fotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padalec nie raczej bo ja od niedawna na kafe jestem :) co do swojego stylu szukalam kiedys fotek ale nie ma nic :( ale Ci opisze: jasna porcelanowa cera jak u lalki, czarne kreski na powiece, czrwone usta :P i wlosy ;) jezeli chce byc elegancka to sukienka i szpilki, jezeli na luzie to obcisle rurki z wysokim stanem top, koszula, bandana i oczywiscie szpilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co? Kiedyś w pewnej gazecie widziałem zdjęcie dziewczyny o alabastrowej skórze, czerwonych włosach na głowie i cipce. Muszę ci powiedzieć, że całość wyglądała fascynująco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra Baba z Psychiatryka! hahahahahaha ciekawe jakby Lori tak na blond zrobic wcisnac w gorset i wysmarowac czekolada - Nie doceniasz Lori. Ona ma naturalną urodę. Ma cechy modelki. Nie nadaje się jako tako na modelkę, trochę ma braki, ale ma plastyczną twarz, delikatne rysy i brak cech szczególnych. idealny materiał do stylizacji. zmieniając jej fryzury można jej diametralnie zmienić wygląd, a delikatnym makijażem podrasować. Ona tak wygląda, bo pochodzi ze wsi, z biednych okolic, gdzie całe otoczenie jest takie. Pomijając śroski finansowe, nie ma skąd brac przykładu, ani nie ma kto jej pokazać. Gdyby dostała się w ręce profesjonalnej stylistki od modelek, to w życiu byś jej nie poznała i nie jeden facet by się za nia oglądał. Widziałem już wiele brzydkich kaczątek, które dostały się w profesjonalne ręce. Potencjał czasem bywa ukryty, żeby go odkryć, trzeba mieć wizję przyszłego wyglądu i tego co można z surowym materiałem zrobić. to tak jak rzeźniarz patrzy na kamień i widzi, co z tego powstanie. Dla ciebie, byłby to tylko zwykły kamień. Nie każda kobieta ma takie możliwości jak Lori..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra i czarna. dcobre foty. Czarna ładny fryz. Chytra, podoba mi siętwój styl ubierania :) Chytra Baba z Psychiatryka! ja nie mam wlosow na cipce - To może chociaż na plecach? :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padalec jestem pod wrazeniem, zaskakujesz z mnie z postu na post :) ja nie mowie ze cos z nia nie halo bo ona nie jest brzydka jednak zaniedbana wyglada jak styrana zyciem zaniedbana baba! I napewno wiele mozna z niej wyciagnac sama mam wizje co mozna z niej zrobic. i naprawde niezla szprycha moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, całkiem dobry. Gotuje i robi mi masaż stópek. I nie narzeka że na Kafe siedzę. Szczerze, mam bardziej proste, dłuższe i ciemniejsze włosy niż ta laska. Kręcą się jak są potargane :) ale mejkap podobny do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od początku mówiłam , że Lori brzydka nie jest Tylko mi się wydaje że ona ładnie wyglądała na początku, w dłuższych włosach o wyrażnym kolorze i podkreślonych oczach Ma ładny kolor oczu w ogóle Ale później się zaniedbała i wygląda wypisz wymaluj jak moje koleżanki nie mające na nic sił po ciązach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ombre nie podoba mi sie, ale mam slabosc do rudych kolorkow na glowie:P Czasem sobie mysle, ze moglabym byc bi tylko z rudowolosa dziewoja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×