Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość piekna burza
A może byście tak wyraźnie chociaż pisały i bez błędów?:o tak wam się śpieszy, że nawet zwykłej głupiej spacji nie ma czasu zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
piekna burza Co robić, co robić? Pękł mi z napięcia żylak w odbycie i ufarbował stringi na czerwono. xxx xxx xxx loreline - jaka poezja :D warsztaty wizde sie przydaja?? Tyle ze .... po co ci stringi jak nie ma kto ich ogladac ?? a hemoroidy - hmmm to sie leczy, uwierz, nic wstydliwego - mniej niz twoje uplawy i smierdzacy mocz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, oj tam:) padalec- 'kocham, wiec kontroluje' - tak dobrzy rodzice wychowuja dziecko. Dla nas Lori jest bliska prawie jak czlonek rodziny i ciezko nam tak od razu nieinteresowac sie co sie u niej dzieje - Nadmierna matczyna miłość może zadusić i stłamsić pasje dziecka :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
padalec - chodzilo mi o zdrowa kontrole, na odleglosc - moi rodzice tak robili - niby nic nie wiedzieli, ale jak widzieli ze np. grozi mi jakies niebezpieczenstwo reagowali. Wiesz jak to jest -naście lat i w dupie caly swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna burza
Może coś oryginalniejszego wymyśl mało błyskotliwy podszywie?:o twoje niskich lotów pierdy mnie nie ruszają, no ale czegóż można oczekiwać po tępym gimbusie?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
i teraz czekamy co zrobi nasza loreline - poda linka na kafetełce czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołoledź@@
Padalec, no ile masz lat... ciekawość mnie zżera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
piekna burza Może coś oryginalniejszego wymyśl mało błyskotliwy podszywie? twoje niskich lotów pierdy mnie nie ruszają, no ale czegóż można oczekiwać po tępym gimbusie? xxxxx lorelinko --- kto tu sie podszywa ??? Nie chodzilam do gimnazjum- nie objelo mnie :) XXXX XXXX XXXX nisko to lataja jaskółki przed deszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie dziwie, ze ludzie maili nie chca podawac:O Nie kazdy ma ochote zakladac nowego maila by lori przeslala swoje prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
ewelina - ale ona wciaz udaje ze nie widzi tych prosb :) No coz, czekamy. Ale laski - nie podbijajcie jej:D zobaczymy czy da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna burza
Rzyg rzyg rzyg:o nie mają tematu to spinają poślady co też jakiś przygłup lori zrobi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, oj tam:) padalec - chodzilo mi o zdrowa kontrole, na odleglosc - moi rodzice tak robili - niby nic nie wiedzieli, ale jak widzieli ze np. grozi mi jakies niebezpieczenstwo reagowali. Wiesz jak to jest -naście lat i w dupie caly swiat - Ale ty już się wydałaś z kointrolą incognito :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gołoledź@@ Padalec, no ile masz lat... ciekawość mnie zżera. - Nie ma to jak niezaspokojona kobieca ciekawość. To coś coś co faceci bardzo lubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna burza......
I dla ścisłości nie jestem tą wsiurą o której tak namiętnie pierrdolicie. Nie macie innego tematu do rozmowy?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, oj tam:)
ewelina - to nie jest dobrze wykonany makijaz. I na pewno nie taki cien, a przedewszystkim - ladne tło - a tutaj widzisz co jest. ALe fryzure tu ma fajna - pewnie dopiero od fryzjera wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×