Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

chytra baba bedzie noca hahaha trzeba dni wykorzystac plastry nie bardzo hehehe nie nawidze cial obcych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreveta wlasnie nie bo wstane o 3 i dopiero bede swirowac hehehe musze przeczekac kryzys heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha, to jakbyś narkomanowi powiedziała, żeby odszedł od porcji narkotyku i poszedł spać na głodzie. Ⓚ Ⓐ Ⓕ Ⓔ Ⓣ Ⓔ Ⓡ Ⓘ Ⓐ   Ⓢ Ⓢ Ⓘ Ⓔ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa co ja pacze?:( pstrykam sobie pilotem i znalazlam jakis program na polsacie o chlopakach co szukaja dziewczyn:D Boze co za poraznka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oni tak na powaznie?:D No nie moge po prostu ci mlodzi to wypisz wymaluj prawiki z kafe:D "zeby miec dziewczyne to trzeba miec prace i 3 tysiace pensji":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina no tak, trochę reżyserki jest napewno, włączyłam z ciekawości, który to odcinek, to jeszcze lajtowy, weź na jutubie znajdź wcześniejsze, tam są jaja jak berety :D :D :D Dobry jest ten, co mu siostrzeniec panny pomaga szukać i ten wieśniaczek, co malucha kupował :P Czekając na sobotę też polecam, ale trochę przykry materiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogladam to sobie na pewno:D Czekajac na sobote widzialam, podobalo mi sie, ale szkoda tych mlodych mi bylo. Tutaj natomiast to jakas parodia:D I kazdy z nich ma braki w uzebieniu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×