Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Krevetka - kupię byłemu :) Baba - ja w chwili obecnej nie mam oryginału (YSL) tylko jakieś stare podróby :) ale pomyślałam sobie, że ich nie wyrzucę, a zużyję w domu. Będę się lepiej czuła myjąc podłogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra Baba z Psychiatryka! tak tak wiedzialam , ze tak odpowiesz hehehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pozatym , slyszalam cos od kumpel byla w polsce, na swieta i znalazla dobrego dermatologa troszke opowiedzial o tych chemicznych alergiach, i byc moze jest dla mnie jakas szansa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra Baba z Psychiatryka! dlatego nie nazywam rzeczy po imieniu hahahah no wiadome ze to Perfum!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorka skoro tego niewiesz to wracaj , na kurs!!!!! odpowiem tylko , bo mi cie zal jak chcesz miec przezroczysta koncowke , to -musisz spilowac french caly zelowy spilowujesz rownomiernie i french i zel z calego paznokcia. nastepnie postepujesz jak przy normalnym zalewaniu zelem czyli tworzysz warstwy zelem przezroczystym najpierw nakladasz pierwsza cienka powloke, i do lampy utwardzic. pozniej druga powloke , wtapiasz ozdoby, nastepnie dolampy 3 powloka budujesz krzywa C, jesli nie wyjdzie widoczna to , utwardzasz i nakladasz jeszcze jedna powloke, wsadzasz do lampy utwardzasz opracowujesz tipsa zelowego tak by byl gladki, nadajesz ksztalt pokrywasz nablyszczaczem i do lampy:) cala filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra Baba z Psychiatryka! wisnia hue hue hue tego jeszcze nie slyszalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorka do zmiany ozdobpostepujesz tak jak przy normalnym zakladaniu, jesli masz gruba warstwe kamuflazu to przy pilowaniu bedziesz widziala czy musisz nadlac czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia12 witaj kochana , tylko czytaj wszystkie topiki bo po jednym sie nie zorientujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×