Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość wróżbita Kleofas
To cisza przed burzą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, jestem na chwilkę. Powiem Wam jakie niescenście się stao :( Jutro mam urodziny (proszę pamiętać! hehe) i już dziś dostałam od wujka kffiatki, czekoladki i pół litra, i ta flaszka się w kuchni stukła :( :( :( Ktoś nas przeklął chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
ale najebałyście postów o ja jestem dopiero na 31 stronier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla lasek
kreveta, coz za dramat, a nie mialas w domu jakichs strzykawek, zeby odpompowac zyciodajna ciec i wlac w jakies naczynie? albo chociaz gabka wycierac i wykrecac do kieliszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam, hihi fajnie bylo poczulam sie jakmale dziecko, hehehe . Corka zadowolona, wiec wszystko poszlo super"_ teraz jestem juz z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla lasek
kreveta, bo sie jeszcze nawalisz od oparow :D Ewelina, mysle, ze lepiej kalkulowaloby Ci sie zakupic jakis maly zestaw zeli i innych dupereli na allegro, nastepnie zamknac oczy i na chybil trafil packach po paznokciach, efekt bedzie zblizony, a do tego nawet nie musisz wychodzic z domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreveta nie wiem czy widzialas mojego posta :P wiec napisze jeszcze raz:) jako ze ja Cie mam na fb :P i Cie widze a ja zdjec nie mam (z waznego powodu) i przy majstrowaniu w lapku stracilam ponad 4tys zdjec musze pojsc na sesje :P ale jestem tak dobra ze znalazlam jedno u sis na fb :) i chce sie Tobie ujawnic co by nie bylo ze z anonimem piszesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chytra baba bylo super , bylismy w takimduzym Lekelandzie dla dzieciakow, tyle zabawek zjezdzalni kulek basenow wszystko tam bylo nawet dzieci dystkoteke mialy . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
streście co, bo nudno tak trochę jak się to czyta 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra Baba z Psychiatryka! cos ty , % sa zakazane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 a zwlaszcza przy dzieciach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla lasek
loooo kurna, sama bym sie wybrala na taka impreze w basenie z kulkami, a potem jeszcze balety, musialo byc super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra Baba z Psychiatryka! nie da sie jak wyczuja to cie zglosza, i problemy sa okropne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×