Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Dziolszki Spadywuje , ledwo co sie trzymam. ide spac hehehe:) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
rolka na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Helooo,oj tam;-)Wiedziałam,że we mnie nie zwątpicie;-) paskudny podszywek,aa feee! Musze zaczernić tego nicka,tyle czasu już na nim pomarańczka jestem;-). Rodzić jeszcze nie;-) mam jeszcze czas,chociaż-kto wie;-)ale nie martwcie sie-dam wam znać;-) chyba że pojdzie z bomby. Troche sie wykurowałam,i dopadł mnie chyba ten słynny syndrom wicia gniazda,bo prasowałam,sprzatałam,składałam-oczywiście w granicach rozsadku;-) Widze że nasza psiapsiółka pukła sie młotkiem i klepki jej sie poukładaly,bo postanowiła poszukać inspiracji nie martwiac sie o plagiant;-) No,ale z tym szampanem to przegiecie,ejj- lorenka nie może pic,bo prowadzi;-). Zabieram sie za czytanie,bo tak pobieżnie tylko przejrzam,a widze że ja tutaj taka samotna,niekochan jestem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Lorenko a co za rysuneczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Helooł;-) Znow komuś napyskowała na jakimś forum,i ten ktoś jej ubliżył,puścił jej wiazanke w stylu 'ty suko podpale cie benzyna' boroczka sie przejeła,i chce to zgłosić jako stalking;-) i groźby karalne,bo nie chce ZEBY RODZICE SIE DOWIEDZIELI (czyżby wstydzila się życia które tu prowadzi?hmmm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Aaa zapomniałam;-) hłe hłe hłe;-) a taki ostry anal cie kreci? Z mocnymi klapsami,podduszaniem i 20cm dildo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Aaa zapomniałam;-) hłe hłe hłe;-) a taki ostry anal cie kreci? Z mocnymi klapsami,podduszaniem i 20cm dildo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Przeczytałam. Owszem,zbytnio kultura nie grzeszy,ale oprocz gróźb nie róźni sie za wiele tym,co nam pokazałas:-D też nas wyzwałas od krow bo chciałyśmy iść spać,np. Cześć kreveta;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Anal tam mi nie obcy. Lubie czasem,ale delikatnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jesssu
lorka powinnas dostac dożywotni zakaz używania internetu, gdzie się nie pojawisz tam siejesz zamęt, zaczynaja sie wyzwiska i groźby.weź to po uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ma co, nasza Loreline potrafi zjednywać sobie przyjaciół :D Lori, jeśli nie podałaś mu danych osobowych, nic Ci nie grozi, a tak poza tym też wątpię by coś Ci groziło Ale lepiej weź na wstrzymanie i nie obrażaj ludzi bo kto wie co się stanie jak trafisz na psychopatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×