Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Gość grdge
moze zupe krem porowo-ziemniaczana sobie zrob? rozgrzewa jak nie wiem :) i z czosnkiem jest to tez by pomogl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koniec tematu oblesnych pazurow lorki bo robie obiad w miedzyczasie i tez mnie mdli powoli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grdge na[prawde odeszla mi ochota ,mam obraz przed oczyma, jak ktos cos zjada, nie dzikuje poczekam do jutra hahah , najem sie herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grdge na[prawde odeszla mi ochota ,mam obraz przed oczyma, jak ktos cos zjada, nie dzikuje poczekam do jutra hahah , najem sie herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
czarna litości!:D ja tez wlasnie mialam isc ryz nastawic ale jakos mi sie odechcialo i obiad zjem pozniej :D az ciarki mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
jaki? bóbr z cipki? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam jogurt z jabłkiem (niezdrowy bo z cukrem - ale planowałam Twixa, więc chyba i tak lepiej) i zjadłam, czytając newsy. Mnie tam to nie rusza :) Tylko wiecie co, nikt nie odpowiada na moją najważniejszą aplikację w spr. pracy a słowo daję, że w tej firmie już się nie da wytrzymać. Mimo, że jest styczniowy spokój i mało projektów w realizacji a czegoś bardziej skomplikowanego będę się spodziewać pod koniec tygodnia, więc mam czas na błogie lenistwo - mam dosyć. Nawet wolę pracować 8h dziennie, ale mieć jakieś szanse rozwoju, a tu nawet żadnych kursów, nic. No a szef... szkoda gadać. W dodatku zła jestem bo miałam dostać pensję do 10 a on przelał 10 i dostałam dziś. Trzeba będzie przejrzeć pracuj.pl - a tak mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam jogurt z jabłkiem (niezdrowy bo z cukrem - ale planowałam Twixa, więc chyba i tak lepiej) i zjadłam, czytając newsy. Mnie tam to nie rusza :) Tylko wiecie co, nikt nie odpowiada na moją najważniejszą aplikację w spr. pracy a słowo daję, że w tej firmie już się nie da wytrzymać. Mimo, że jest styczniowy spokój i mało projektów w realizacji a czegoś bardziej skomplikowanego będę się spodziewać pod koniec tygodnia, więc mam czas na błogie lenistwo - mam dosyć. Nawet wolę pracować 8h dziennie, ale mieć jakieś szanse rozwoju, a tu nawet żadnych kursów, nic. No a szef... szkoda gadać. W dodatku zła jestem bo miałam dostać pensję do 10 a on przelał 10 i dostałam dziś. Trzeba będzie przejrzeć pracuj.pl - a tak mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
czarna ja od czerwca roboty szukam i nic :/ korki daje i tlumaczenia robie, zeby cos dorobic chociaz :) gdyby nie facet i rodzice to padlabym z glodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grdge - no ja mam nadzieję, że szybciej znajdę... ale po prawdzie byłam na 3 rozmowach - szkoda czasu... warunki śmieszne... więc zostałam. Koleżanka z którą pracowałam już zmieniła pracę, pensję i wszystko inne ma identyczne, tylko cieszy się, że szefa na oczy juz nie będzie widzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
ja nie :D ja sie tylko na czarnych ciuszkach skupiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
łososiowe swetry sa wszedzie, teraz moda na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
Zawsze przed włożeniem paluchów do buzi trzeba je umyć (tuż przed). Inaczej jest to obrzydliwe. Ja nigdy nie obgryzałam paznokci, ale np. gdy nitkuje zęby, to zawsze przed tą czynnością myje ręce. No bo jak można inaczej? I nie chodzi tu tylko o bakterie, ale także ewentualne jaja pasożytów. A połykania paznokci to już w ogóle nie skomentuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Izabella z marynarkami nie pomoge, ja to bardziej na sportowo chodze ubrana, od swiat czy imprez jak sa to sie odwale elegancko a tak to nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
loreline - idziesz w końcu do panów policjantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka ta li na
loreline, podam Ci za przykład mnie - obgryzałam paznokcie przez 27 lat - podobnie jak u Ciebieb głownie w sytuacjach stresowych. Ale w końcu zaparłam się, dopongował mnie chłopak i rodzina i dziś mam piękne paznokcie. Nie było łatwo, bo siła przyzwyczajenia jest ogromna, ale powiem Ci jedno - JAK SIĘ BARDZO CHCE TO MOŻNA. A Twoje wymówki to tylko usprawiedliwianie się - próbowałaś kiedyś przestać obgryzać te paznokcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko mi chodzi o jakiś sensowny. Dziś latając za szefa sprawami weszłam na chwilę do C&A, ale tam były tylko ciuchy kiepskiej jakości (no, jedna torebka była ładna, ale postanowiłam, że kupuję wyłącznie skórzane) - parę swetrów owszem, ale z jakimiś metalowymi napami, cekinami, cholera wie czym, co na pewno będzie wyglądało źle po praniach. No i tak się zmęczyłam że do pozostałych sklepów w galerii już nie wchodziłam :) Pomyślałam że może której wpadło coś w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
A ta prowadząca to kim dokładnie jest? Jaką uczelnię skończyła, gdzie pracowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi coś ostatnio odwaliło. Miałam trochę eleganckich rzeczy i sporo zwykłych, ale przez ostatnie 2 miesiące praktycznie wymieniłam niemal całą garderobę. Kolorystycznie też. Wcześniej głównie czerń i bordo, a teraz grafit i inne szarości, turkus, beż i po raz pierwszy brudny róz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra - do mnie odzywali się stamtąd, gdzie nie chciałam pracować, a stąd, gdzie chcę się dostać - nie, i co gorsza, nie mogę się dodzwonić, bo wtedy już musieliby się określić :) fakt, że nie prowadzą rekrutacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chytra - do mnie odzywali się stamtąd, gdzie nie chciałam pracować, a stąd, gdzie chcę się dostać - nie, i co gorsza, nie mogę się dodzwonić, bo wtedy już musieliby się określić :) fakt, że nie prowadzą rekrutacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomzoo!
Moi wykładowcy zawsze się przedstawiali i opowiadali o swojej drodze edukacyjno - zawodowej. A studiowałam na UW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×