Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Co do wrzucania fot do neta z komórki może wstyd przyznać ale też jestem tuman w te klocki:D raz wrzucilem fote na zapodaj.net i za chiny ludowe nie wiedziałem jak ją tam znaleźć no i przepadła, więcej nie eksperymentuje, już nie wspomnę o tym że przez kilka pierwszych mies. Przebywania na kafe nie potrafiłem zaczernic nicka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobotnia noc, dyskoteka w remizie, wszyscy tańczą, bawią się, ogólnie fajnie. Ale pod ścianą na wózku inwalidzkim siedzi młoda dziewczyna. Podchodzi do niej chłopak: - Zatańczysz? - Ja? Yyyy... Nie. - Śmiało. I wyciąga dziewczynę na parkiet razem z wózkiem. Kręci nią, śmieją się, wypili po 2 drinki. Chłopak zaproponował jej szybki numerek za remizą. Ona zawstydzona, niepewnie ale się zgodziła. Zawiózł ją, podciągnął sukienkę, ściągnął rajstopy, przewiesił przez drewniany płot, i przystąpił do akcji. Po wszystkim jęknął rześko, zapiął spodnie, zdjął dziewczynę z płotu, ubrał, patrzy a ona zapłakana się uśmiecha i mówi: - Dziękuję, to co zrobiłeś było piękne. - Ale co? - Bo to był mój pierwszy raz. - Co! Byłaś dziewicą? - Nie, pierwszy raz ktoś mnie zdjął z płotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
Ten kawał był już na którymś topicu. Lora wkurzyła się, że jest dla niej obraźliwy i dyskryminuje osoby na wózku. Miała iść z tym na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×