Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Takietam17

Terapia poznawczo -behawioralna

Polecane posty

Gość Takietam17

Znacie kogos kto korzystal z tej terapii . Chodzi o fobie spoleczna , leki, i depresje i problemy seksualne. Nie umiem sobie z soba poradzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to strata czasu
i kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra miała takie problemy, wszystko zaczęło się od tego, że wyprowadziła się do dużego miasta... pochodzimy z małej miejscowości, gdzie nikt nie leci za kasą, nie pędzi do pracy - kazdy zyje swoim zyciem... i zaczelo sie. nowe ciuchy, nowe znajomosci, kluby, imprezy ... życie w ciągłym biegu i depresja, nie mogłam jej pomóc, nie poznawałam jej :/ najgorsze jest to, że ludzie naprawdę nie zdają sobie sprawy, że mają problem. wysłałam ją do psychologa ( www.psychologguglas.pl ), na początku poszłam z nią żeby nie czuła się sama, potem już chodziła samodzielnie. terapia nadal trwa i są postępy... pamietajcie, że nie warto lekceważyć pierwszych sygnałów tego, że coś z nami nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jest skuteczna. Uważam, że psychoterapia tego typu jest baaardzo pomoca, ale pod warunkiem, że czlowiek sam sobie nie będzie chciał pomóc...poszłam na terapie: http://www.cp-choroszucha.pl/ i to była najlepsza z możliwych decyzji. Nie sądziłąm, że kontakt z drugą osobą, która cię rozumie może tak zbawiennie wpłynąć na poczucie bezpieczeństwa, własnej wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psycholog mimo wszystko pomaga, to nie jest tak, ze nie i juz. ja bylam kiedys na terapii tu www.gabinet-psychologiczny.waw.pl i naprawde duzo sie dowiedzialam o sobie i jak walczyc z niektorymi rzeczami swoimi. takze naprawde warto, polecam taka przygode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Ja korzystałam z tego rodzaju terapii, cierpię na depresje i jestem zadowolona z efektów. Chodziłam na sesje  do poradni Przystanek Empatia w Warszawie. Wcześniej korzystałam z pomocy innych terapeutów, ale dopiero terapia poznawczo-behawioralna przyniosła efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 04:38, Gość Takietam17 napisał:

Znacie kogos kto korzystal z tej terapii . Chodzi o fobie spoleczna , leki, i depresje i problemy seksualne. Nie umiem sobie z soba poradzic .

Oczywiście! Na pewno warto abyś skontaktował się / skontaktowała się z psychoterapeutą. Polecam wcześniej poczytać opinie na temat konkretnego psychoterapeuty. Ewentualnie, jeśli masz jakieś lęki przed rozmową, jest szansa że terapia poznawczo-behawioralna przez internet będzie dla Ciebie rozwiązaniem. Poczytaj na temat projektu Elpis Online i kursów CBT metodą zrób to sam: https://www.elpisonline.pl/terapia-poznawczo-behawioralna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×