Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keysy2121

co po porodzie uzywalyscie?

Polecane posty

te obrzydliwe podklady czy poprostu tuze podpaski? bo wlasnie nei wiem czy nie wystarcza mi duze podpaski bo te podkalady mnie obrzydzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
ja kupiłam podkłady i specjalne majtki, do tego chce jeszcze kupić podkłady na łóżko. W szpitalu mają, ale nie wiem jak to będzie potem w domu i wolę mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olk
Podkłady tylko w szpitalu przez jeden dzień ,potem podpaski belli normal maxi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup jedno i drugie przyda się w domu, no i majtki koniecznie.U nas w szpitalu rozdawali codziennie podkłady i swoje kazali zostawić sobie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak slomka cizia blond
podklady w szpitalu, w domu podpaski ale mialam tez podklady tak w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możesz kupić same podpaski
ale pamiętaj żeby nie miały powłoki z plastikowej siatki, tylko naturalną bawełnianą, bo inaczej krocze ci się nie będzie goiło bo skóra nie będzie oddychała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w szpitalu dawali podkłady z ligniny, więc ja już wolałam swoje. Używałam podkładów Bella, choć tak naprawdę napis głosił, że to pieluchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam z belli te niby pieluchy :) Miałam też podpaski i w drugiej dobie ubrałam na noc bo ze skrzydełkami to myślałam, że wygodniej będzie :O Obudziłam się z takim odparzeniem, że masakra :O Ale w trzeciej dobie już w domu mogłam. Tak więc na zaraz po porodzie osobiście już nigdy zwykłych podpasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam podpaski
tena lejdi w aptece, duze, oddychajace, ze skrzydelkami :) i do tego majty z flizeliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam Bella Mama, potem jak krwawienie się zmniejszało, to zwykłe Allways Night.I ponadto wietrzyłam mandolinę-kładłam sie na łóżku bez matek na podkładzie i tak sobie leżałam kilka razy dziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam podkłady i podpaski duże i majki wielorazowe bawełniane z siateczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre :)
hihii, Kasieńka dobry tekst "wietrzyłam mandolinę" ale się uśmiałam, pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalu te wielkie podkłady z belli potem w domu podpaski z bawełnianą powłoczką bo allwaysy mnie odparzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
w szpitalu podkłady- dawali, ale wolałam swoje bo były z paskiem kleju. A w domu, czyli po 3 dobach już podpaski, ze skrzydełkami i wydłużonym tyłem, takie polecane na noc, no i bawełniane bo inne i tak odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w szpitalu dawali ligninę i nie można było mieć nawet tych siatkowych majtek, bo lekarze i pielęgniarki wrzeszczeli na babki :o Chore to... Ja po powrocie do domu przerzuciłam się od razu na duże podpaski i było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logic is for pussies
podpachy superhipermegamaxi na noc z rossmana. Tak samo chłonne, a cienkie i porządnie przylepione do majtek, nie to co te kretyńskie wkłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×