Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość etunia

Facebook, romanse,dylemat i co teraz?

Polecane posty

Gość etunia

Od 3-4 tygodni pewien facet zalecal sie do mnie. Nawet na imprezie w grudniu wprost zapytal czy mam chlopaka, a potem czy chcialabym miec? nie odstepowal na krok. Fajnie nam sie rozmawialo. Powiedzial ze rozstal sie z dziewczyna z ktora byl 4 lata. Ale ja potrzebowalam troche pozbierac mysli i zastanowic sie czy chce zeby cos z tego bylo. Po imprezie widzielismy sie raz przyszedl do nas do pracy, pojawia sie tak raz na tydzien srednio to zalezy jak sie praca uklada ( pracuje w innym dziale) ale po swietach jeszcze go nie bylo:( za to jego dobra kolezanka z ktora pracuje, a z ktora on jest w stalym kontakcie, wypytuje mnie zawsze przed weekendem w piatek, co konkretnie bede robic w weekend, a po weekendzie jeszcze raz co robilam? wczesniej sie tak nie wypytywala.. cos mnie podkusilo, i weszlam na jego Facebook wczoraj( nie jest w moich znajomych, bo ja nie mam facebooka) ale mozna zobaczyc stronke glowna. I TAM zobaczylam...ze na zdjeciu glownym jest z dziewczyna!!!!! Boze , az przydechu dostalam.....poprostu mnie zamrozilo.... chyba ludzie daja takie zdjecia jesli sa w zwiazku?? jego siostra to chyba nie jest :S nie wiem co mam teraz myslec..... w miedzy czasie ja sie zdecydowalam i chcialabym zeby cos z tego bylo. dodam ze on wie ze jeszcze ktos sie mna interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co piszesz takie
wypracowania, czytać sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etunia
jezu, to nie czytaj! wlacz sobie film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
zainteresowalas sie nim bo zobaczylas ze on z kms jest i potencjalnie moze go tobie odbic- tylko i wylacznie dla tego. idz lepiej zagraj sobeiw totka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etunia
juz wczesniej uwazalam ze jest ciekawa osoba, ale poniewaz pracujemy razem troche trzymalam dystans, bo wiadomo jesli sie pracuje razem to trzeba uwazac. To nie jest tak ze ja chce kogos odbijac.....jesli wrocil do swojej dziewczyny jesli ja dalej kocha i to z nia chce byc fair enough. wtedy ja sie odsune @dzentelman ja mysle ze na tym zdjeciu jest ta dziewczyna z ktora byl 4 lata.... takze moze jest tak jak sugerujesz ze poprostu nie jest fanatykiem facebooka i nie siedzi tam non stop updatujac wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×