Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eweliso

Ferie dla studenta - gdzie?

Polecane posty

Gość eweliso

heja macie jakies ciekawe propozycje wyjazdu na ferie zimowe dla studentek tak w kilkoosobowej grupie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPiwoni
Sylwestra spedziliśmy w Szczawnicy w willi Pod wierzba http://pokoje-szczawnica.naplus.com.pl/ Było naprawdę super :-) i właściciele jakoś z nami wytrzymali bez wiekszych spięć. Warunki na trasach narciarskich były wyśmienite i brak kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocioweczkoa
Zobaczcie sobie też wyjazd na Słowacji do Liptovski Mikulas z SKT. Dużo tras zjazdowych (o ile lubicie jeżdzici:D) i miejscowosc fajna sama w sobie. Miejsce warte rozważenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarznowanka
Heheh ja tez tak myśle, że karczma najważniejsza:). Ale swoją drogę tu ci dobrze podpowiadają wyjazd na tą Słowację -moim zdaniem jak dla studentów to miejce wrecz idealne. Aha co to jest to SKT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocioweczkoa
SKT to Studencki Klub Turystyczny to takie biuro podróżu dla studentów. Wklep w necie i poczytass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zgłoś się jako wychowawca na zimowisku? Wprawdzie praca, ale zarobisz i jednak pozwiedzasz - choćby tu www.zimowiskaiobozy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristofff
Ja tam po raz kolejny z kumplami uderzam do Białki. Można i odpocząć i pojeździć na nartach. Co do noclegów, to w zależności od sianka jakim dysponujesz musisz trochę poszperać w necie. Ja sam korzystam z bazy topnocleg.pl Mają oferty ze zdjęciami i cenami za noc, zawsze coś tam znajdziemy dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliso
Hehe nie myslalam ze bedzie taki odzew:). Wybrałyśmy Rużomberok na Słowacji z skt. Jedziemy na początku lutego:). Dzieki wielki i miłych ferii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergio66
Ja bym polecił nasze polskie morze. Wiesz jak jest ekstra teraz zimą? szok. Wiadomo ciepła kurtka i czapka wymagane, ale polecam. a CO do noclegów, to na www.topnocleg.pl jest pełno ofert, więc spoko znajdziecie coś dla siebie do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocioweczkoa
eweliso To dajcie znać jak się udał wyjazd:). W ile osób jedziecie? Czy też zniżki co są na stronie intrnetowej faktycznie zostały wam przyznane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że mam ;) sprawdź sobie SKT a skoro planujesz jechać większą grupą to spytaj też o zniżkę dla grup :) a nóż się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazzela
Cześć. Ktoś na narty z SKT się w tym roku wybiera? Dajcie znać który kierunek warto wybrać - Slowacja czy Ukraina na narty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bukovel na Ukrainie jest pod kątem nart fajną sprawą i do tego jest tanio, także w razie co tą opcję polecam jeśli skt ma akurat ten ośrodek ale poprzednio był więc pewnie i teraz jest... w ile osób chcecie jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazzela
Hej, dzięki za info! W dwie osoby :) w takim razie sprawdzę jak z miejscami na Ukrainę i może faktycznie wybierzemy tą opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazzela
dzięki wielkie, będziemy się ze znajomą decydować, czekamy jeszcze na info od jednej osoby ale będzie Bukovel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siemanko a ktoś może był kiedyś w Jabloncu w Czechach na nartach? W sumie chcieliśmy jechać na sylwka bez nart do Pragi ale miejsc nie ma już wiec Czechy na narty, pytanie jak tam ze stokami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brantez
to chyba nowy kierunek u nich w ofercie, nie kojarzę rok temu ale może po prostu nie pamiętam, ja byłem w Pradze własnie, rewelka, imprezy, czeskie trunki i fajni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oki dzięki za info, na prage nie ma miejscówek już w skt ale możne ten jablonec okaże się fajny, muszę poszperać za info o stokach tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brantez
Opis samej wycieczki masz na stronie SKT, tam zobacz, a ewentualnie napisz do nich maila albo na fejsie wiadomość ws. stoków o konkretne info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mail wysłany, zobaczymy co i jak, ale pewnie zostanie ten Jablonec z skt i tyle :) póki sa miejsca trzeba rezerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brantez
Siemka i jak z tymi nartami w Czechach? Zdecydowałeś się na ten Jablonec z SKT??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka! tak został Jablonec, jedziemy :) jest już opłacony także w lutym ruszamy :) a Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brantez
My się ze znajomym zdecydowaliśmy na Słowację w tym roku ostatecznie, będziemy teraz rezerwować, wczesniej sie nie bardzo nam udało bo miało jechać więcej osób, ale wyszło jak wyszło, my się wybieramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ile Wam kasy wyjdzie za Słowację w skt ??? podliczyliście może ile na os ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brantez
Nawet nie liczyłem ale tak na szybko licząc no to sam wyjazd z skt ok 7 stówek, drugie tyle na skipass, tak 1400zł ale to z górka licząc bo ze zniżkami mniej wyjdzie + osobno kasa dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to podobnie jak u nas w sumie, też tak liczę kasę na wyjazd z skt do Czech, ale na Słowacji też fajnie bo mają z roku na rok lepsza infrastrukturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×