Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eweliso

Ferie dla studenta - gdzie?

Polecane posty

Gość Tangarka
Witajcie! :) Podpowiedzcie gdzie na ferie typowo pod narty/snb jechać można, jak to cenowo wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemanko :) My do Jablonca jedziemy, ale z tańszych jest jeszcze Slowacja i Ukraina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tangarka
Cześć, a jak cenowo Ukraina i Słowacja? Duże różnice są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakopiec najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki masz budżet? Tanio możesz sprawdzić w skt wyjazd na ukrainę - bukovel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiia01
jeżeli zdecydujecie się na Słowację to polecam te oferty zorganizowanych wyjazdów www.familytour.pl/slowacja-poprad-baseny-termalne-gorace-zrodla-wgorach-wypoczynek-wczasy-ferie-urlop-wakacje-spa-stolica-slowackich-tatr.html - o nic nie trzeba się martwić, jest to świetne miejsce zarówno na wypoczynek bierny jak i aktywny, a kąpiel w basenach termalnych po narciarskich szaleństwach jest bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kilkuosobowe grupy i wspólny wyjazd - mogę zaproponować portal Turystyka Studencka/Travel Student. Mają okazyjne ceny, a jeszcze dodatkowe zniżki właśnie dla zorganizowanych grup. Zajrzyj sobie na ich stronkę, widziałam już ciekawą ofertę na ferie. Ja rozważam Włochy lub Austrię. Mają jeszcze na pewno Słowację, Czechy, chyba Tatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rejkoza
To fakt ja przez te biuro spędzałam w tym roku majówke w Pradze. To co mnie skusiło do skorzystania z ich usług to niska cena. Troche sie bałam, że jak tanio to będą warunki mieszkaniowe i żywieniowe do bani. Jednak okazało się że pokoje miały wysokie standardy, a jedzenie było bardzo dobre. Zastanawiam się czy nie wybrać się jeszcze gdzieś na sylwestra, moze tym razem na Słowacje? Bo tez mają atrakcyjna cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luka a Ty korzystałas z tych wyjazdów studenckich ? Jak biuro weryfikuje to czy jestes studentką czy nie ??? Ja jestem, ale tak pytam z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rejkoza
Biuro nie weryfikuje, nie trzeba mieć żadnego zaświadczenia. I tak na prawdę nie trzeba być studentem.. Myśle, ze biuro powstało głównie dla studentów, jednak korzystać może każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za wytłumaczenie. Na pewno przyjrze sie bliżej ofercie tego biura podrózy i na pewno podczas ferii zimowych skorzystamy z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - byłam na kilku wyjazdach :D Moja karta u nich stale się zapełnia hehe Rok temu spędziłam sylwester we Francji - magia! Byłam też na majówce w Budapeszcie (przepiękne miasto!) i na spływie kajakowym, ale niestety zapomniałam gdzie ;) Dwa lata temu spędziłam z nimi wakacje w Bułgarii, a ferie w Karkonoszach. Trzy lata temu też nimi byłam na wyjeździe w Pradze i na jakimś wyjeździe dla singli haha Wszystkie wspominam bardzo miło. Już mam u nich nawet zniżki dla stałej klientki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyllllda9
My tak naprawde też szukamy jakiegoś miejsca na Sylwestra. Zdaje sobie sprawę ze moze to tez już być ostatni dzwonek na takie zaklepanie wycieczki ale szczerze mówiąc strasznie własnie zaciekawilo mnie to co piszecie o tej turystyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyllllda9 nie zastanawiaj się tylko zaklepuj miejsce hehe ;) Ceny są bardzo niskie, a zabawa przednia. Fajna organizacja, dużo imprez i nowych znajomości. Teraz, kiedy już nie studiuję, jadę tam i czuje się o kilka lat młodziej. Atmosfera jest tak swojska jakby wszyscy się znali od lat. W sumie ja zaklepuję już ferie, ale znajomi mnie namawiają również na Sylwka, więc może, może.. Daj znać jak się zdecydujesz, może się jeszcze spotkamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie jeździć na narty do Białki Tatrzańskiej. W tym roku zarezerwowaliśmy ze znajomymi pokoje w pensjonacie http://dziubas.eu/, kupimy karnet skipass i będziemy podróżować po okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja224444
matyllllda9 spojrzyj na tę stronę http://wymarzonysylwester.pl/, bo tam jest dużo ofert sylwestrowych i pomysłów na ten czas :). Trzymam kciuki, że uda Ci się coś załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj poszaleć jeżdząc po polsce na stopa? Ja ostatnio tak podrózuje za grosze a udało mi się też trafić w kilka ciekawych miejsc noclegowych np. u http://www.uwitaszka.pl/ pokoje hotelowe super sprawa, z pewnością jeszcze kiedyśtam wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukajcie sobei ciekwych ofert też tutaj http://www.antavia.pl/ Moim zdaniem zawsze znajdzie sie cos równei atrakcyjnego jesli chodzi o ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadyjuszz
A coś fajnego ale niedrogiego we Włoszech możecie polecić? Szukam wyprawy zorganizowanej, słyszałem że są takie biura podróży dla studentów, może korzystaliście z takich propozycji??? Czy faktycznie niskie ceny nie wpływają na organizację i jeżdżą młodzi ludzie/studenci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie co do biura Antavia. My mielismy przyjemność byc z nimi juz 2 razy na wyjezdzie i zawsze sa to udane urlopy i fajnie jest spedzac na nich czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy wyjazd jaki zaliczyłam z biurem studenckim to był wyjazd z party camp, po pierwszym wyjeździe wróciłam do nich jeszcze kilka razy, to co przemawia na plus to bardzo luźna atmosfera i sporo atrakcji, nie jest to wyjazd na którym musisz sam sobie zapełniać czas bo biuro dba o taki rzeczy, a wiadomo nie zawsze człowiek jest na tyle kreatywny zęby samemu sobie co wykombinować. Każdy wyjazd wspominam naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie jest w Karpaczu. :) Sama studiuję, w tamtym roku wyjechaliśmy z ekipą i w tym też się wybieramy. Super widoki, dużo rozrywek. Nocujemy w http://www.sunnyhill-karpacz.pl/ , polecam ten hotel - znakomite SPA i ogólnie klimacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Bańsko czyli białe szaleństwo na stokach w Bułgarii . Dużo tras zjazdowych zarówno dla amatorów jak i zaawansowanych narciarzy. Stoki oświetlone co uatrakcyjnia pobyt o zjazdy nocne. Zimowe pejzaże góry Pirin, o alpejskim charakterze są przepiękne. Zakochałam się w tamtej okolicy. Miejscowość ładna ze swym urokliwym starym miastem. Byłam już tam kilkakrotnie. Zawsze korzystam z oferty wyjazdowej Wytwórni Wypraw. Spędzałam tam 10 dni wśród których zawsze były dodatkowe wycieczki np. do kąpielisk termalnych gdzie można ukoić zmęczone mięśnie. Wyjazdy udane, wspomnienia przepiękne, zamierzam tam jeszcze wrócić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry_88
zawsze ze znajomymi jeździmy gdzieś w góry. należmy do pierwszego w polsce klubu travelowego http://kuptravel.pl/ i zawsze dzięki temu mamy dostęp do najlepszych ofert wyjazdowych do sprawdzonych hoteli i to po mega promocjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej w górach. ja sie wybieram ze znajomymi jak co roku zresztą do pensjonatu U Marianny w Bukowinie Tatrzańskiej. ośrodek jest zaraz przy stoku więc pewnie całymi dniami na nartach będziemy śmigać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredio888
Jak dla studenta to pewnie musi byc tani nocleg :D. My jedziemy w tym roku do Bukowiny Tatrzańskiej bo maja nie tylko fajne tereny do wędrówek ale też termy. Zatrzymujemy sie U Marianny wiec jakby co to zapraszamy do wspolnej zabawy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×