Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DawidkowaMama

Dokąd na narty z opolskiego? 2 osoby, różne poziomy zaawansowania.

Polecane posty

jazda na nartach jest sportem niebezpiecznym- zanim znalezlismy ten stok to byl dla mnie koszmar- na ramzovej ten orczykowy, najlagodniejszy byl dla mnie pierwszym stokiem na ktorym jechalam. W Polsce bylam tylko w Zielencu, ale to jakies nieporozumienie, po kilku godzinach i tak pojechalismy na mala morawke z noclegiem w trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Avalanche jest jazda do 16, potem nocna jazda od 17 do 20 za 190 koron jak sie nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak tam pojechałaś to tez laikiem byłaś? Bo ja tak jak mówie, ostatni raz byłam 4 lata temu własnie w Ramzowej, ale tylko na oślej łączce. Wczoraj po raz drugi, i na tym orczykowym było ok, ale krótki strasznie i ledwo wjadę a juz z powrotem na dole. Strasznie monotonne, szczególnie przez dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz na Ramzowej, a potem na roznych stokach- Kounty, Czerownohorskie sedlo, i na kilku innych, lacznie z tym Karlovem gdzie dalas mapke- ale najlepiej jest wlasnie w Malej Morawce- tym bocznym, lagodnym stokiem sie jedzie i jedzie.... dlugo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powidz mi jeszcze, jak otwieram ze strone i mapę, to na niej są jeszcze 3 małe okienka. To są tez kolejne stoki, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze mezowi bedzie sie podobalo na tym glownym stoku- kazdy znajdzie tam cos dla siebie, a ten czerony jet troszke dalej, jakies 400 metrow w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie te trzy okienka to inne stoki pradziad, karlov pod pradziadem- to ta mapka co ja tu dalas wczesniej i Karlova Sudzianka, to ok 15 km od Malej morawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych trzech bylam tylko w Karlov pod pradziadem, ale jak dla mnie za stomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o- tu masz doskonale zdjecie- po lewej stronie mozesz zjazdzac do bolu- wyznaczaja tam sciezke, a nawet i trzy niekiedy i bardzo dlugo sie jedzie, na wprost po prawej od wyciagu jak sama widzisz jest stromo- a potem lagodny zjazd. Te boczne trasy w pewnym momencie lacza sie z glowna trasa w spokojnym miejscu aby dojechac do kolejki http://www.voila.pl/023/pxbo3/index.php?get=1&f=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda to nieźle.. wiesz, ja tak jak mówie, na niebieskiej sobie radze, ale czerwona odpada... i z tego co na mapce widziałam to sa tylko 2 trasy? niebieska i czerwona na terenie tego osrodka, tak? I tam jest tez hotel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, hotelu nawet nie widzialam, on jest dalej i po drugiej stronie ulicy. Ogolnie na tym stoku nie ma jako takich tras- to jest srednia z łatwa w jednym- jezdzisz gdzie chcesz. Ta czerwona to troszke dalej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to ostatnie zdjecie wlanie nie bylo robione z tego hotelu- jak widac- nie ma koniecznosci aby tam sie udac- karnety, jedzenie, toalety sa na gorze stoku, a na dole tylko sie wsiada na kanape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze tam jest raczej stromo moj maz jezdzi doskonale i nie byl jeszcze na tym czerwonym- ten glowny stok mu calkowicie odpowiada, bo tam jest u gory naprawde dosyc stromo. Zawsze mozecie pojezdzic dzien tutaj, potem na czerwony, albo skoczyc do Karlova pod Pradziadem, to bardzo blisko wszysko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozesz spojrzec na mapke którą załączyłam? Lewa strona konkretnie? Tak jest kawałek zielonego, i sam niebieski. Co myslisz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest miejscowość Kuncice. Dosyć daleko, bo 240 km, ale jedziemy na 3 dni, wiec mysle ze spoko.... Ja szukam miejsca, gdzie pojeżdzimy w miare bliskko siebie, a tu własnie (wydaje mi się) ze tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jest tam troche stromo- musisz wjsc na strone i popatrzec na fotki, a moze bedzie podany kat nachylenia. Warto wybierac takie miejsca aby miec alternatywe jesli nam cos nie bedzie sie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mojej fotce tego calego stoku to jezdzilam po tym calym terenie po lewej stronie- nie ma ograniczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na mysli inna alternatywe- inny stok w pobliskiej miejscowosci, nie za daleko- dlatego my jezdzimy tam gdzie jezdzimy- najpierw inne stoki byly w okolicy, ale ja jeczalam non stop. Z malej morawki jest blisko na pradziada- to dopiero stoki- ja nie mialam okazji tam jeszcze jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×