Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DawidkowaMama

Dokąd na narty z opolskiego? 2 osoby, różne poziomy zaawansowania.

Polecane posty

NazwaStopień trudnościPrzewyższenie (m)Długość (m)Średnia szerokośćEksploatacjaSnowboardOświetleniePrzygotowywane codziennieSztucznie ośnieżanaOdpowiednie trasy Avalanche 110900???tak?? Remz 40240?????? Vydra 50500?????? tutaj masz z Malej moravki- wychodzi na to ze tam gdzie mi dalas mapke jest i tak stromo- nawet na zielonej i niebieskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, cos mi sie pomyliło z tymi km, he he to jest 130 km, wiec nie daleko. Tylko jak tak, cholera jest... niby jest długa zielona, wiec bardzo łatwa z założenia.. nie wiem tylko jak to w praktyce wychodzi... eh... Pocieszam sie, że olse łączki są wszędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jezdzilam z maluszkami na oslich laczkach :D swoja droga- za pierwszym razem przezylam szok jak zobaczylam 2 letnie szkraby smigajace po stoku- Czesi maja inna mentalnosc niz my- uwielbiam ten kraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustroń-piękne miejsce. Góry i lasy tworzą piękne krajobrazy.A do tego dużo atrakcji i ciekawych zabytków. Tam każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli nie jesteś amatorem chodzenia po górach możesz udać się w głąb miasta na zwiedzanie i poznawanie.\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulugulu
Ja polecam Krynicę. Można pojeździć na różnych poziomach zaawansowania, a po zabawie na stoku też jest co robić. Na dłuższe wyjazdy warto kupić jakiś skipass, np. beskidski, można trochę zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrwanascie500
Jedziemy na narty w Alpy - www.kochamwakacje.com/austria-narty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Castro8833
Zieleniec idealnie nadaje się żeby poszaleć, znajdziesz tam stoki o różnych poziomach trudności. Można sprawdzić wszystkie szczegóły na ich stronie http://www.zieleniec.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Zieleńcu jest teraz śnieg? Może jednak lepiej wybrać się za granicę? przeglądam teraz internet i jest sporo ofert w atrakcyjnych cenach, na przykład taka http://www.ehschool.pl/index.php/wyjazdy/serre-chevalier-vallee/snow-safari-serre-chevalier-18-27-03-2016.html tutaj dodatkowo plusem jest snow park z wieloma miejscami na freestyle, dla osoby bardziej zaawansowanej na pewno to będzie super miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosteks
Proszę tutaj - http://elvia.pl/ubezpieczenia-na-narty/ Mowa o ubezpieczeniu. Nie jest to związane z potężnymi kosztami, a jednak wszystkie problemy rozwiązuje - tzn. zwalania z odpowiedzialności finansowej. Warto nawet ze względu na opcję kradzieży nart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×