Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość praca w biurze czy na rurze

Praca w biurze - ktoś z was pracuje??????????????

Polecane posty

Gość praca w biurze czy na rurze

Jeśli tak powiedzcie z jakiego jesteście miasta, ile h pracujecie tygodniowo, ile zarabiacie i jakie dokładnie są wasze obowiazki? Szukam czegoś biurowego, ale tylko przy komputerze bo mam po prostu dosyć konkaktu z klientami:/ pracowałam 1,5 roku w ubezpieczeniach, ludzie są okropni, trzeba było być miłym a Ci i tak byli niezadowoleni bo drogo bo to bo tamto:/ potem rok pracowałam w biurze, ale ogarniałam kompletnie wszystko od papierków, faktur nawet sprzątanie jak nie było za czysto do kontaktów z klientami, którzy byli upierdliwi:( nie wiem gdzie jeszcze mogłabym pracy szukać, lubię pracę przy komputerze, mogę miec jej dużo i sobie powoli ogarniać wszystko tod la mnie nie problem tylko czy teraz praca biurowa może być tylko biurowa na zasadzie pracy przy kompie, a nie wredni klienci? Z głupimi komentarzami sobie odpuśćcie, chcę tu poczytać opinii TYLKO kogoś kto pracuje w biurze bądź pracował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pracuję w biurze ale to nie
jest tak że nie mam kontaktu z klientami... teraz cześto trzeba robić wszystko. Jestem z Poznania, pracuję 9h dziennie na umowę zlecenie , 1600 na rękę. Zajmuję się pozyskiwaniem klientów, odbieraniem telefonów, współpracą z gazetami, trochę księguję. Też muszę sprzątać tak jak Ty sprzątałaś, tylko że raz w miesiącu mam dyżur (myję też ubikację)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok..................
szok co piszecie... praca w biurze a robi wszystko, nawet sprzata. ale ty chociaz dosc dobrze zarabiasz jak na polskie warunki szkoda tylko ze umowa zlecenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w biurze czy na rurze
ja mam umowę na czas nieokreślony i na rękę 1800zł, ale zapieprz i fochy szefa są na porządku dziennym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 1940 netto, 8h, niestety głównie praca z klientem, ale kontakt telefoniczny i mailowy, bo w dziale handlowym pracuję. Nie cierpię tej pracy. Tzn byłoby Ok, gdyby nie klienci. Mi dostaje się za wszystko, mimo, że nie 3/4 rzeczy nie mam wpływu. Np jak kurier nie dojedzie z paczką na czas to pretensja jest do mnie a nie do kuriera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I umowa na czas nieokreślony, ale prawdopodobnie w czerwcu odchodzę, bo chcę wyprowadzić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilian....
lilian w wyrażeniu "mimo że" nie stawia sie przecinka, nie zasługujesz na tyle pieniędzy, ile zarabiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lilian....
lilian w wyrazeniu "mimo że" nie stawia się przecinka. nie zaslugujesz na pieniadze, jakie zarabiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zasługuje ? przy obecnych cenach to 1900 powinien zarabiać ktoś kto nie umie czytać nie wiem jak można wyżyć za 1900, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremlin52352
9h dziennie za 1600zł i na umowę zlecenia to sa "dobre warunki"??? Chyba 300zł więcej niz najniższa krajowa, a do tego jeszcze sprzatanie kibli w pakiecie. Masakra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI A.
mieskzam w slaskim, pracuje8godz dziennie, robie wszytsko pakuje paczki, wysylam, odbieram telefony , zamawiam towar, przyjmuje klientow, odbieram towar, pisze pisma, chodze na poczte, jak trzeba myje podloge, robie, kawe, myje naczynia, sprzatam (SWOJA!) ubikacje, kseruje, negocjuje, mailuje, wsyztsko robie co sie dzieje w biurze, niestety za 1500zł netto..... czasem roboty jest dla 2-3 , czasem nie ma co robic,zalezy od dnia, lubie ta prace tylko chcialabym wiecej zarabiac,tak 1800zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na miotle
1600 zł za 9 h dziennie to dobrze płatna praca??? Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biurowa
8 h dziennie, umowa na czas nieokreślony, 2100 netto. Co do obowiązków to też duży zakres: od kontaktu z klientem, oferowania, ustalania terminów itp do sprzątania (od czasu do czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w biurze logistyki, jestem logistykiem z wykształcenia. Praca tylko biurowa ( mamy sprzątaczki). Jest nas 6 kobiet i pracujemy na dwie zmiany po 8 godzin, weekendy wolne. Płaca - 1600 netto, umowa na czas nieokreślony, pełny socjal. Szefowa młoda i energiczna, da się dogadać:) Rybnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhdh
Ja zajmuję się wprowadzaniem faktur do systemu. Pracuję od pon-do pt po 7 godz. Kontakt z klientami mam ale akurat jest to stałe grono osób - bardzo sympatycznych. Nie ma miesiąca by któryś nie przyszedł z kawą lub słodyczami:-) Szefostwo bardzo fajne Pracuje z Kielcach i zarabiam 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkuk
Pracuje w biurze nieruchomosci w Londynie 30 h tygodniowo i zarabiam 1000f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz na siebie. Może i jesteś douczona, ale kultury zero a to jest gorsze. I nie zastanowisz się, że może to niechcący. Po prostu musisz po kimś jechać i podnieść swoją samoocenę. Popatrz na innych jak piszą i na nich się wyżywaj. A skoro już mówisz, że ja jestem nieukiem to wolę nie wiedzieć, co byś powiedziała na ludzi z mojej firmy. Pytają się przez jakie "u" piszę się "akurat". Niby wyuczeni i po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×