Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mmmmmmmmmmonia

problemy ze spaniem u 2 latki, pomocy!

Polecane posty

Gość mmmmmmmmmmonia

Witam, moja córcia ma 2 lata i 2 miesiące. zawsze pięknie spała w nocy. kładłam ją spac o 20.30 i spała jak susełek do 9. Nie budziła się. w dzień tez nie było problemu ze spaniem, kładłam ją i drzemała po 2 godzinki. Teraz od ok. 3 tyg. cos jej się porobiło i poprzestawiało ze spaniem :/ nie chce już spac w dzień- ok. ma już te 2 lata więc może nie potrzebuje. Ale bardzo brzydko zaczęła sypiac w nocy. Budzi się z płaczem po 2-4 razy :/ czasem zaśnie od razu a czasem męczy się ok. 1-1,5 h żeby znów zasnąć i oczywiście trzeba przy niej być bo inaczej jest wielka rozpacz ;/ Nic w naszym życiu się takiego nie wydarzyło co by mogło wpłynąć na sen, nie ma żadnych nowości, nowych sytuacji. o tej pory spała w łóżeczku dziecinnym, ale musielismy wyjąć jej 2 szczebelki bo zaczęła nam wyskakiwac górą z niego :/ pomyslelismy, że może juz nie chce spać w tym łóżeczku, ż może obija się o szczebelki i się dlatego budzi więc kupilismy jej normalne duże łózko. I... w sumie to się nic nie zmieniło :/ chętnie się do niego kładzie, zasypia bez problemu bo po całym dniu harców bez drzemki jest zmęczona. ale tez się budzi :/ może z tą róznicą że w dzidziusiowym łózeczku jak się obudziła to się darła jakby ja ze skóry obdzierali a w tym łóżku to tylko donośle płacze :/ no i jeszcze jak się obudzi i nie może zasnąć to wtedy ja albo mąż możemy ię do niej na chwilę położyć, a jak spała w łóżeczku to musieliśmy 1,5 godz. warowac nad łóżeczkiem nim zaśnie :/ nie wiem już co robic, od malutkiego pięknie spała w nocy a tera się takie coś porobiło :/ nawet jej juz zaparzam melisę na wyciszenie, ale nic nie daj to. chyba na przyszły tydzień umówię się do lekarza na dzieci zdrowe i porozmawiam z lekarką, niech ją obejrzy, może da skierowanie na podstawowe badania... miałyście może podobnie? że w okolicy 2 lat wasze dzieci popsuły się ze spaniem? jak to długo trwało zanim się unormowało? co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×