Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zwiad

Ile wydajecie kobiety miesięcznie na kosmetyki, ciuchy i buty?

Polecane posty

Gość szczerze mowiac
wolabym sama nie wiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tv rozrywką ?
Ja ok 1000 ale np jak jest miesiąc imprezowy np grudzień :p to spokojnie 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzelikaaa
wow ja prawie nic bo nie mam kasy:( wiecznie wymuszam od mamy na paste lub szampon;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna krakowianka
2,90 - żel p/prysznic z rosmana ,służy też za szampon do włosów , nie prowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujhyjjk
600-700 zależy od miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujhyjjk
600-700 zależy od miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba dobrze że mało wydajecie na pierdoły, zamiast się cieszyć, to wy się smucicie, bez sensu.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielu mężczyzn chyba
dziś kupiłam za 70 zł kosmetyki (żele pod prysznic, krem, pasta, szampon itp) , ale w sumie na miesiąc 20-30zł przeznaczam, po prostu używam wydajnych produktów i nie latam co miesiąc za szamponem itp jeśli chodzi o ubrania i buty, zależy od potrzeb, czasem 0 czasem 500zł, ale średnio chyba koło 100-150. teraz w styczniu nic nie kupiłam i nie kupię, bo wydałam ze 150zł na książki :D butów typowo babskich nie mam dużo i takich nie kupuję, raczej wolę sportowo, więc można policzyć 100zł na parę miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a ja ...
100-200 na kosmetyki i ok 100 ciuchy (czasem do 300 - tak raz na pol roku pare takich wyskokow, na wieksze wydatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dubla
Kobietą bez makijażu to mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielu mężczyzn chyba
"Kobieta bez makijażu to mężczyzna" współczuję rysów twarzy, ale nie martw się każda potwora znajdzie swego amatora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ags
w grudniu były większe wydatki kozaki za 700 zł kilka swetrów chyba 3 lubuje sie w ciuchach włoskich wiec jeden swetr u ich taki ciepły to koszt 200 zł. jeansy ,spódnica, bielizna to też... no sporo wydałam w grudniu, do tego kosetyki ,zabieg przedłuzania rzęs. włosy..itp...w styczniu w sumie jeszcze nie byłam na zakupach ale mam na oku kurtke czerwoną ;0) i buty emu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda, prawda, szczera prawda
a ja różnie :) Czasami nie wydaję nic przez 4 miesiące, a później robię hurtowe zakupy kosmetyki (ok. 100-150zł), ciuchy (ok. 300zł) buty (ok. 100zł), tak średnio wychodzi mi 500zł na kwartał, więc chyba nie dużo :) (miesięcznie wychodziłoby po 125zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki kupuję średnio raz na pół roku (hurtowo, raz a dobrze) - średnio za 200 zł (w tym kosmetyki kolorowe). Raz do roku kupuję parę butów (wymiana na nowe co 2-3 lata) za ok. 250 zł (pominę japonki czy tenisówki, te są tańsze i szybciej wymieniane) a ciuchy hmm 200-300 złotych na kwartał (w sezonie letnim taka suma to kilka ciuchów a w ziemie to 1 płaszcz raz na 2-3 lata). Nie mam wielu ciuchów, ale za to zawsze wiem co mam w szafie i kocham każdą rzecz z osobna (jestem strasznie sentymentalna, pewnie stąd mam takie podejście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzę cały rok w jednych butach przez 2-3 lata. Mam 7 par butów i każda para jest wymieniana raz na 2-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopo
raz na 2-3 miesiące 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8uyujkjjk
okolo 2500zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianianianianiaiiiiiia
staram się jak najmniej, w ostatnim miesiącu praktycznie 0zł, tylko waciki :), robię 'projekt denko' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vljawgh;ikvhnaw.klsz
za dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa miesiace, ze nic
nieraz i 1000 wydam. generalnie wydaje proporcjonalnie do zarobkow. jak bylam studentka, to kupowalam tylko mydlo, szampon i paste do zebow ;-) i to najtansze. teraz zarabiam niezle, ale tez szajby nie mam, gora kilkaset zlotych miesiecznie. Ale gdybym mila mniej kasy - wydawala bym mniej., Po prostu jest to dla mnie przyjemnosc, ale nie koniecznosc. PS autorze, jestes zwiadowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie .. Jak wreszcie znajdę czas na zakupy wydaję więcej - nawet ok 1000 ... Kosmetyki : ok 200 zł/miesiąc. Może trochę więcej bo nie prowadzę ewidencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznie, w zaleznosci od
zarobku. Staram sie lapac tez okazje, przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznie, w zaleznosci od
Acha, jesli potrzebuje buty czy kurtke (wieksze zakupy), to wole kupic porzadniejsze, ale dluzej wytrzymale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bermets
Buty kupuję ze 2 razy do roku - na Merg. W zasadzie zawsze to są fajne okazje. Analogicznie szukam butów, a nomalne produkty również kupuję na dobrych promocjach. I to się po prostu opłaca. Po co przepłacać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElWiki
Zależy od miesiąca i potrzeby, jak sobie to uświadomię to mam wyrzuty sumienia:)Życie jest zbyt krótkie aby używać jednej szminki, ciężko pracuje , więc siebie rozpieszczam lub mi się wydaje, ponieważ nie wiem czy średnio 300 zł/miesiąc na kosmetyki to dużo czy mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×