Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziarski85

Czuły seks

Polecane posty

Gość madziarski85

Większość kobiet oczekuje od faceta brutalnego, drapieżnego seksu, a czy są jeszcze takie, które lubią być pieszczone delikatnie, nawet bardzo delikatnie? Ja mam ogromną ochotę na właśnie taki seks. Z długą grą wstępną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarski85
Chyba nie ma - czyli wolicie Panie, żeby was rżnąć zamiast czcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masuję go po
miałam takiego faceta, zawsze powoli i romantycznie i wiesz co? rzygac mi się chciało od tego, teraz mam nowego faceta i ostre rzniecie i to własnie jest to co kobiety lubia najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że czuły seks lubią przede wszystkim kobiety, które nie czerpią z seksu przyjemności samej w sobie, a traktują to jako okaz przywiązania, pańszczyznę lub bardziej zaawansowane przytulanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarski85
Czyli dzisiejsze kobiety sprowadzają się już tylko do dziwek. Zamiast pisać o nich wiersze, lepiej tryskać na nie spermą? Smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masuję go po
madzirski nie rpzesadzaj chłopie! seks to seks, to coś w czym można się wyżyć pokazac swoje prawdziwe oblicze. Ja na codzien grzeczna, niesmiała dziewczynka a w łóżku prawdziwa diablica. Uwielbiam ostre bzykanko, uwielbiam robic mojemu facetowi loda, uwielbiam zmieniać co 2 minuty pozycje , uwielbiam kochac sie na pieska, uwielbaim jak dostaje klapsy, jak on ciagnie mnie za włosy. Tak lubię sie kcohać, a takie flaki z olejem to są dobre dla staruszków:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masuję go po
a porównywanie nas do dziwek bo lubimy ostre bzykanko to już naprawdę kpina🖐️ dobrze ze mój facet jest normlany i uwielbia ostry seks ze mna i nie uwaza mnie za dziwkę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarski85
Tak, tu wszystkie diablice w łóżku. To forum powinno nosić nazwę :Diabelskie nałożnice". Głupie gadanie, a w łóżku pewnie leżysz jak kłoda i myślisz, że Twojego faceta to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masuję go po
buhahahah wierz mi ale do kłody to mi daleko, uwielbiam seks, uwielbiam nowosci w łóżku, jestem ciagle otwarta na nowe doswiadczenia🖐️ a tobie o co wogole chodzi z tym czułym seksem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarski85 - nie dzisiejsze kobiety, bo kobiety zawsze ostry seks lubiły w każdych czasach, tylko niegdyś nie miały odwagi o tym mówić, może i dla dla męża były delikatnymi mimozami a pewnie nie raz miały za uszami takie rzeczy, o których wstydziłbyś się nawet pomyśleć, inna sprawa, że często brakowało im odwagi do realizowania się seksualnie, bo obawiały się ostracyzmu społecznego bądź były zależne od swoich facetów finansowo i bały się fikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
o madziarski biedaku! nie zadziałał przebiegły chwyt mający skusić niewiasty obietnicą czułego seksu? jakże mi Cię szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię dziki, drapieżny, szalony seks, ale też czuły, powolny, z całkowitym oddaniem. Co w tym dziwnego, że kobieta lubi być dziwką i suką w łóżku? Lepiej by to ukrywała? Najważniejsze by mieć odpowiednią osobę do uprawiania takiego seksu, jaki oboje preferują.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziarski ten temat ma służyć przerzucaniu się kto jest jaki w łóżko czy chciałeś odpowiedzi na pytanie ? masz chyba problem chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaa
ja zawsza sie pieprza nawet szkole na przerwie kolegą super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarski85
To ja już nie wiem, jak tu można babkę na seks wyrwać. Jak ostro to nie zwracają uwagi, jak delikatnie też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są jeszcze takie...
Ja taki uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarski85
ewaaaa, ale Ty pewnie facet pod żeńskim nickiem jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarski85
To zapraszam do siebie, nie pożałujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×