Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gggunia

ćwiczenia

Polecane posty

Ja ćwicze na nogi , pośladki i brzuch od dziś . Kto chciał mnie wesprzec w ćwiczeniach i zachęcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwaliakwiatuszek
A masz już jakieś efekty? czy te ćwiczenia są na you tube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulizjanka
jaaaa też :) chociaz zaczełam dzis juz a6w ale mozna i spróbować tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwicze od wczoraj ale słyszałam że są mega :) Więc można próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulizjanka
właśnie robiłam 10 minutowy trening brzucha, ciężko ale to dobrze:D trzeba się troche napracować zeby było widać efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulizjanka
proponuję zrobić zdjęcie dziś i zobaczyc efekty po tyg, bo oczywiście pewnie bedzie się wydawało że zero efektu a cięzka praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że ktos ze mną jest . Zrobie zdj ja ćwicze też na nogi i pośladki czuje prace mięśni :) . Ty też zrób zdj . A ile ważysz , wzrosty i wiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrobie , oprócz na brzuch też na nogi i pośladki . Ile ważysz masz lat i waga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulizjanka
hm nom ja dziś na brzuch tylko bo nie miałam pozniej jak juz ćwiczyć, jutro tez na pośladki dorzuce jeszcze do ćwiczeń. mam 21 Lat, 150 wzrotu i 50 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mogę się do was przyłączyć? od wczoraj zaczęłam ćwiczyć brzuch i pośladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulizjanka
pewnie że możesz:D im nas więcej tym lepsza motywacja żeby się nie obijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak chce zmniejszyć brzuch i pośladki to lepiej te treningi wykonywać dwa dziennie czy jeden dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulizjanka
szczeże mówiąc to nie mam pojęcia, dzis dopiero sie dowiedziałam o tych cwiczeniach, zawsze robilam te a6w :) ja bym robila raz dziennie bo są to ćwiczenia dosyć ciężkie, zobacze jak organizm jutro zareaguję na ten dzisiejszy wysiłek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulizjanka
no ja jestem drobna ale nad brzuchem chce popracować :) żeby jak lato przyjdzie nie było lipyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do roboty Dominika :) i tak na pewno będzie :) A ile lat wzrostu i waga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 23 lata 170cm i 66kg a dietę też zaczęłam i na niej tak ok 1,5 kg tygodniowo się traci, a wygląda ona tak: o 10 cztery łyżki płatków owsianych zalanych gotującą wodą i po 15 min dolać troche mleka, o 12 mały jogurt naturalny, obiad troche mniejszy niż normalnie, o 17 duze jabłko i na kolację też platki lub plasterek sera lub szynki, zależy jak bardzo głodni jesteśmy. Koleżanka tak zaczęła i waga zaczęła jej spadać tak jak napisałam 1,5 kg na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama tak zaczęłam i mi podziałało, a wcześniej różne diety zaczynałam, długo nie widziałam efektu i przestawałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulizjanka
ja nie stosuje zadnej diety, po prostu ograniczam spozycie słodyczy, chrupek itp. w sklepiej bardzo kuszą napoje slodzone, colaa mm kto jej nie lubi.. ale wtedy lece do pułek z wodą i wybieram, najlepiej niskogazowaną, bo bąbelki nie rozpychają żołądka :) polecam też jednodniowe oczyszczanie organizmu :) raz w miesiącu.. czyli woda, woda i jeszcze raz woda :) przy okazji skurcza się żołądek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godziny możesz zmienić, jak Tobie będą odpowiadały. Napisałam tylko jak ja jem, ale u siebie widzę efekty :) Moja koleżanka tak schudła i z tego co wiem to na 1 śniadanie je nadal te płatki, a kolację normalną przed 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×