Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjdkkkkk

Ile jeszcze?

Polecane posty

Gość kjdkkkkk

jezeli moj facet zlozyl wniosek orozwod we wrzesniu 2011, a do tej pory byla sprawatzw polubowna to jak on sam mowi ze rozwod dostaniew czerwcu na 100%to czy to prawda? nie maja majatku i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dżizys, moi znajomi złozyli wniosek i rozwiedli sie w pol roku. Z podziałem majątku i opieką nad dziećmi :O ! To nie mozliwe zeby rozwod zaczal sie 2 lata temu i do dzis byl nie załatwiony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_poduszka
Nie kreci cie z tym?? moja znajoma dostala na pierwszej rozprawie rozwod, bez orzekania o winie, bez dzieci, bez majatku. OK 3msc od złozenia pozwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdkkkkk
od wrzesnia 2012 sorki czyli 3 miesiace trwa, zle wpisalalm rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh no to co innego, myslę wiec iz na pewno w tym roku sie rozwiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdkkkkk
mysle ze to dlugo trwa skoro byla rozprawa polubowna tzn bez orzekaniao winie bo tak chcieli on na pewno ale ona zmienia zdanie za kazdym razem to trzeba 6 miesiecy na rozwod teraz?w sumie to sa jego przypuszczenia mowi ze musi to przycisnac zeby bylo tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz , to wszystko zależy od sędziego lub sędziny ile bedzie się sprawa ciągnęła. Moi znajomi mieli do podziału dom oraz 2 dzieci wiec im to zajelo ok pol roku.Bez orzekania o winie, i wszystko poszlo bardzo sprawnie. Moze jego sprawa będzie się ciągnęła krocej, wiesz, terminy i tak dalej.. tak to juz jest ze sprawy ciągną się roznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czytam
a ty tak wierzysz we wszytko co on ci powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owia
Ja dostałam na pierwszej sprawie rozwód, bez orzekania winy, bez podziału majątku i dzieci pod moją opieką. Wszystko zależy od samych małżonków czy robią sobie problemy. Jak są zgodni i nie wyrzucają sobie brudów to sprawy idą szybko i sprawnie. A jeżeli mówisz że mieli sprawę polubowną i jeszcze się ciągnie tzn że się nie dogadali.. a może w kulki z tobą leci:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdkkkkk
Nie moglam dzisaj spac, nie wiem czy jeszcze mam czekac na to ze sie rozwiedzie,kiedy mam30lat i sama chcialabym miec rodzine niedlugo, mowi mi " a co ty juz chcialabys sie hajtac.." t znaczy ze dla niego trzeba jeszcze czekac przynajmniej rok, a co jak jeszcze do tego czasu nie dostanie rozwodu, co wtedy ? ja chce miec niedlugo rodzine, wziasc slub i co mam czekac na niewiadoma? nie wiem co mam robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takotoklak?
Myśl pozytywnie. Co myślałaś jak zaczęłaś sypiać z żonatym mężczyzną? Myślałaś: Aby jakieś portki, aby tylko nie puste. Aby tylko je ściągnął. Aby tylko nie uciekł. I tak myśl dalej - bo co to za myślenie o żeniaczce z żonatym? Wzięłaś żonatego do bzykania - niech bzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laklalalal
on mi nie powiedzial ze jest zonaty!!!! ja sie dowiedzialalm pozniej ale obiecywal ze to ze mna chce byc bo jest w trakcie rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takotoklak?
Trzy miesiące z żonatym i już chcesz do ołtarza (chłe..chłe... "ołtarza;) ? Desperacja różne ma oblicza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×