Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wictoriaa

skuteczny trening na moją figurę

Polecane posty

Gość Wictoriaa

Część Mam 15 lat, jestem dziewczyną. Ważę około 55 kg a mój wzrost to 165. Chciała bym ogólnie popracować nad moją sylwetką gdyż mam wystający optłuszczony lekko brzuszek, boczki, lekko grube uda a także chciałabym poprawić stan mojej pupy, by była bardziej jędrna no i mniejsza. Ja już przez dłuższy czas jestem lub nie jestem na diecie cały czas zmieniam moj grafik a wiem że to dla mnie nie dobrze. Jem różnie ale każdy mówi co innego na temat co jest dla mnie zdrowe a co nie. Ja szczególnie lubie ryby z puszki, chleb, i jakieś potrawy owocowe. Ruszać też się lubię, na przykład lubie biegać ale gdyż nie chodze na siłownię a na dworzu zimno to biegam w domu w miejscu, czy to jest pożyteczne? Taksamo zaczęłam używać steppera 1godz dziennie i czasem jakieś ćwiczenia na brzuch, tyle że nie jestem pewna jakie są prawidłowe żeby mieć płaski i lekko umięśniony brzuch. Co mi szkodzi najbardziej a co wcale? Wiem też że powinnam pić durzo wody. Proszę o skuteczną pomoc, bym miała wymarzoną sylwetke na wakacje ( 6 miesięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×