Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marzenka999

prezent dla faceta

Polecane posty

Kto ma pomysł na fajny prezent dla kolegi na 28 urodziny? Ma być to w sumie drobiazg taki, na poprawę humoru. Wiecie o co chodzi, taki zeby zawsze wywoływał uśmiech na twarzy. Myslałam o takim kwiatku Flip-Flap to się chyba nazywa , który jest zasilany baterią słoneczną i porusza się jak tylko ma dostęp do światła. Ale kwiatek dla faceta...? Kto ma jakiś fajny pomysł? Od razu zaznaczam, ze chłopak nie jest moim facetem i nie będzie, wiec wszelkie serduszka i bajery z tym związane odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aarannn
do kitukwiatek dla faceta. ksizka, fil dvd jakis gadzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farminkinki
Kwiatek dla kolegi to chyba średni pomysł. Może kubek z jakimś śmiesznym zdjęciem? Są takie kubki http://fotobistro.pl/na których zdjęcie pokazuje się dopiero, gdy napełni się je gorącą wodą. Myślę, że w połączeniu z jakimś zabawnym zdjęciem kolegi taki kubek byłby rewelacyjnym prezentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simpatico femina
Kubeczek to zawsze dobre rozwiązanie, pod warunkiem, że nie zamierzasz mu dawać kubka na każdą okazję, to tak trochę jak ze skarpetami lub szalikiem na Święta :D Jejku a jak wygląda taki kubek co zmienia kolor? Tak myślę, że sama mam zdjęcie, co by mogło kolory spokojnie zmieniać. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kubek z zdjęciem lub koszulka , bryloczek, teraz jest tego mnóstwo pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakaś fajna płyta o ile wiesz jakiej muzyki słucha. Może też być jakiś zabawny gadżet alko szkło do alkoholu o ile pije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swieta kupilam chlopakowi swojej przyjaciolki takie cos do rozgrzania jak sie zlamie blaszke w srodku w empiku bylo cos takiego w ksztalcie majtek 2 sztuki byl zadowolony, a prezent zrobil furore wsrod jego rodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzianka
Najlepiej kupić coś oryginalnego i użytecznego, np. ForAlko dostaniesz w aptece albo na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila8989
a ja bym mu podarowała na twoim miejscu t-shirt z nadrukiem, np. najlepsze ciacho w okolicy, albo seksi facet;) mnóstwo ciekawych inspiracji znajdziesz na www.megakoszulki.pl jeśli ci nic nie wpadnie w oko, możesz sama stworzyć własny projekt koszulki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armilettka
anakondaa21 myślę, że to fajny pomysł, spradź tylko czy Twój facet ma w szafie jakieś koszule na spinki by mógł je kiedyś wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nówka sztuka
kup 4paka ulubionego piwska:P a do tego koszulkę z napisem- kochaj mnie , jesteś naj albo z jakimś innym wybranym przez ciebie tekstem:) dużo inspiracji znajdziesz na www.megakoszulki.pl i pamiętaj prezent nie tylko ciekawy ale i praktyczny się liczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perotowo
Tutaj znajdziesz kilka opcji http://fotobistro.pl/ W sumie najlepszą chyba jest fotoksiążka. Przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opxjonalnie
taka fotoksiążka to ja myślałam ale bardziej na chrzest jako prezent, chyba byłaby to fajna pamiątka jak dziecko już dorośnie, a dla faceta to mój mąż by chyba specjalnie się takim prezentem nie przejął, chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widziałaś promocję na media expert ? może mu to podsuniesz ? wymiana xbox 360 na rabat na xbox one x i fifa19 :) to dobra opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no xbox jak najbardziej. w media expercie wymienic tez można teraz 360 na one x i dife dostać za złocisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam to w sumie jakies 500 zł dostajesz. Dodaj sobie do 250 jeszcze wartość fify19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kozaczna ta promocja. Ciekawe jaki mają w tym interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez xboxa zwłąszcza teraz jak jest ta promocja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie jakis link do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mani09876
no to kopytkuj do media expert i wymieniaj ukochanemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×