Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filifinka

Chudnąć 2 kilo/miesięcznie- możliwe?

Polecane posty

Gość filifinka

Chcę schudnąć 12 kg do lata, wychodzi mi więc 2kg.miesiąc. Teoretycznie nie powinno być problemu bo mam nadwagę i mam z czego zrzucać. Ćwiczę rano 8 min abs, po południu wychodzę do klubu fitness a jeśli nie to ćwiczę w domu z płytą tamilee albo callanetics (staram się codziennie ruszać). Ćwiczenia oprócz ujędrnienia nie dały żadnego efektu na wadze. Dieta- nie jedzenie po 18 (kładę się spac ok 21-22), pełnoziarniste produkty, mało słodkiego, choc czasem zdarzy mi się zgrzeszyc (do 18). Co jeszcze moge zrobic zeby ruszyc wagę? Może wystarczy tylko cierpliwie czekac a waga ruszy dzieki cwiczeniom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja wzięłam się za siebie od stycznia. 2x w tygodniu spinning a w pozostałe dni 15-20 minut ćw. na brzuch + dieta 1200 kcal.Żeby zrzucić 1kg trzeba spalić 7000kcal. Jeśli zamiast 2500 zjesz 1800 to przez 10 dni powinnaś zrzucić 1kg. Jeśli się ruszysz to szybciej. 8 minut to za mało. A w tym klubie fitness jakieś konkretne ćwiczenia, aerobic? To "coś" słodkiego to niestety dużo kalorii. Policz kiedyś to co podjadasz a przekonasz się,że ma tyle kcal co porządny obiad.2kg w miesiąc są jak najbardziej możliwe, ale nic bez pracy się nie stanie.Polecam aerobowe ćwiczenia + na mięśnie brzucha, ud. w internecie znajdziesz wszystko. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×