Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ashantix3

Problemy w związku

Polecane posty

Hej dziewczyny. Moje problemy w związku dotyczą tego, że czasem jak mój narzeczony się narąbie, albo nawet nie jest pijany i mnie nie ma w domu, to pisze na komputerze do innych dziewczyn. zdarza się, że jak one mówią przestań, masz kogoś itd. to on pisze przestań, albo jeśli nas dobrze nie znają to mówi, że ja to tylko koleżanka. jak później płaczę to przeprasza i mówi, że był pijany lub nie pamięta.. ale mam dosyć;( fakt faktem, że już dawno tak nie robił, ale ciągle mnie to męczy... kiedyś pisał do mojej przyjaciółki i jak mu przestała odpisywać, bo dostrzegła jego podchody to zaczął pisać, co, moja narzeczona zabroniła Ci do mnie pisać? Itd. Albo np. Podczas seksu czasem mówi, czy mogłabym być w trójkącie z moimi koleżankami i nim i np. Gada, że ale by ją brał itd. Później mówi, że już tak nie będzie robił, ale to jest w kółko;( czy on mnie kocha? Całuje mnie, przytula, mówi, że jestem piękna, że będziemy na zawsze razem, o dzieciach mówi, a innym razem jak coś wspomnę to głupio mówi.. Nie wiem, co o tym myśleć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×