Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sceptymanka8

co myslicie o tym?

Polecane posty

Gość sceptymanka8

dostałam dziś zaproszenie na konferencję, oto treść: ..krzesło Cię zabija!! ..takie słowa usłyszałam oglądając program popularnonaukowy, gdzie robiono badania na temat aktywności fizycznej osoby pracującej na siedząco. Od 3 miesięcy testuje nową, ale naukowo wybadaną metodę ćwiczeń, polegającą na krótkim, lecz intensywnym ćwiczeniu 3 razy w tygodniu. Efekty są niesamowite: zwiększyła się kondycja i wytrzymałość zmniejszyły się obwody i waga mam więcej energii ..a wszystko w 7 minut 3 razy w tygodniu. Już dużo wcześniej słyszałam o tej metodzie, ale trochę sceptycznie do tego podchodziłam mając w głowie stereotypowe podejście do aktywności fizycznej ale postanowiłam spróbować (nie ukrywam, że 7 minut dziennie 3 razy w tygodniu, bardziej mi pasuje do grafiku zajęć dobowych pracującej mamy 4 dzieci). Teraz mogę z pełną premedytacją polecić Ci tę metodę, bo odkryłam wiele zalet ćwiczeń 7 minut dziennie 3 razy w tygodniu. Dziś o 20:30 możesz przekonać się sam czy ta metoda jest dla Ciebie. Przyjdź na konferencję http://bit.ly/RfB6v5 i sam sprawdź! Zapraszam jak myślicie może to zadziałać? czy ktoś z was trenował w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×