Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xXxXxXxTtTtTt

Ciekawe,jakie kobiety są najczulsze?

Polecane posty

Pytanie do facetów (ale okazyjnie mogą się wypowiadać i przedstawicielki płci pięknej): jakie kobiety (spośród tych,z którymi się spotykaliście) sprawiły na Was wrażenie najczulszych,jakie miały najwiekszy temperament? Blondynki,szatynki,brunetki czy rude?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowanie trawy na zielono
matki szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przecież wiem co mówię:P ike nie wierzysz:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike,to że Ty mnie uważasz za frajera,to nie znaczy że łykam wszystko jak pelikan :P Rude faktycznie zdają się mieć największy temperament (tak BTW: Ty też gryziesz? :D),ale najczulsze chyba jednak są szatynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gryzienie nie zależy od koloru włosów to proste jak facet nie nadaje się do niczego to szkoda, żeby się zupełnie zmarnował skoro już jest jedne wykorzystują delikwenta do wynoszenia śmieci inne próbują skonsumować ot i cała filozofia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie wierz kobiecie
nie wierz mi, nie ufaj mi... tak sobie codziennie podczas golenia, do lustra, spiewa ike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatal bazuka
smieszy mnie ta wasza mniemanologia. rude kobiety sa przede wszystkim- jak i zreszta rudzi fececi - wrazliwsze. dlatego ze od dziecinstwa sa napietnowane przez swoja odmiennosc urody u nas uznawana za odrazajaca. ale co do namietnosci, czy czulosci, to nie zgodze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama_z_lasiczkiem
Mnie się wydaje - choć nie o to tutaj pytamy - że blondynki mają najmniejszy temperament. A które mają największy? niestety nie umiem odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie codziennie podczas golenia, do lustra, spiewa ike x golę się z zamkniętymi oczami:P:P lustra potrzebuję do wyrywania włosów z nosa ale uwierz mi ciężko się wtedy śpiewa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie wierz kobiecie
proponuje przed się znieczulić :) ­ wyrywajac wlosy z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie wierz kobiecie
no kochana tos Ty Łysa a nie ruda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12391
Ike - czytać nie potrafisz? Rycerz wyraźnie zaznaczył "płci pięknej". PIĘKNEJ - nie Rudej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ruda,dobrze wiesz o jakim gryzieniu pisałem :P I nie mów,że nie nadaje; naprawdę,da się rozpoznać czy kobieta nie ściemnia :P x @Dama z łasiczkiem: chyba jednak rude mają największy. Może też są bardzo uczuciowe,ale jakoś wcześniej zauażyłem (jak z jedną byłem),że chyba się tego wstydzą,obawiają swoich uczuć,zranienia... Może to przez to,o czym pisze Fatal Bazuka: że wmawia im się,żerude jest złe,fałszywe.... Może naprawdę jest czułe...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest napisane, że trzeba być rudym na głowie ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar:P pisałam ci już, że jesteś stara zazdrośnica?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krasnal,nie przesadzaj: rude kobiety też często są niczego sobie. Kiedyś leciał taki francuski serial i grała tam naprawdę ładna francuska aktorka (Carole Richert) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12391
Rycerz - trochę więcej subtelności, gdyż właśnie stwierdziłeś, iż tylko 'nasza' Ruda mija się z pięknem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuję się jednak pod pomarańczową teorią o piętnowaniu :(:P wstyd tak na bezbronną niewiastę.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczek760
mialem rozne kobitki, z doswiadczenia moge stwierdzic, ze najlepsze są blondynki- zawsze milo je wspominam a szczegolnie jedna blondi- była namietna, gorąca, seksowna i robiła dosłownie wsszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu! emoty pomyliłam:P:P miała być: 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12391
Rude lubią przytulać do Cyca. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12391
Z premedytacją chciałaś wzbudzić w nas współczucie, ale podświadomość sprawiła Ci figla. Dobrze, że chociaż podświadomość Rudości nie jest fałszywa. :P ­ A teraz udaję się w siną dal. :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imek to, że w młodości znalazłeś się (zważywszy na twój wzrost) przy wymionach kasztanowej krasuli to nie znaczy, że kobiety też tak mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet najczulsze kobiety, i to niezależnie od koloru włosów, nie trawią dramatyzujących facetów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×