Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angelxxx411

zielona herbatka na odchudzanie:)

Polecane posty

Dziewczyny, jakie macie doświadczenia z zieloną herbatą podczas odchudzania? uważacie, że faktycznie coś zdziała i ma właściwości wspomagające? czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esfrgthrfx
Zielona niewiele daje. Polecam Yerba Mate- odkąd ją piję, nie mam kłopotów z wagą, a zawsze było mnie te pare kilo za dużo . MÓJ SPOSÓB NA MAŁY APETYT ! Jedyne, co odchudza to umiarkowane jedzenie i dużo ruchu ;) Wiem, żadne odkrycie;) Tabletki, żele, dziwaczne diety itp to tylko sposób na zarobienie na epidemii otyłości i chyba większość z nas jużo tym się przekonała. Jednak jeśli ktoś ma słabą wolę i uwielbia jeść, to zdrowe odżywianie może mu przychodzić z wielkim trudem i zniweczyć plany osiągnięcia wymarzonej, zdrowej sylwetki. Tu może pomóc Yerba Mate, która: -hamuje apetyt, -daje uczucie sytości w żołądku, -przyspiesza przemianę materii -oczyszcza z toksyn -ma mnóstwo witamin (włosy, cera, skóra i paznokcie bedą wdzięczne za taki zestaw;) -pobudza lepiej niż kawa (idealna do nauki!) -i wiele wiele innych ...(możecie o tym poczytać na blogu-link niżej) Pijąc Yerbę łatwiej wytrzymamy na diecie- ba, nawet nie zauważymy, że na niej jesteśmy, bo zwyczajnie nie będziemy głodni ;) do tego pobudza lepiej niż kawa, więc jest świetna do nauki ;) Energia, odchudzanie, koncentracja, mnóstwo witamin, magnez, żelazo, potas... Polecam ;) Z autopsji mogę potwierdzić, że faktycznie nie chce się jeść. Schudłam mimo woli, bo pijąc Yerbę, mój żołądek nie domaga się jedzenia zbyt często ;) A kawa już dawno poszła w odstawkę ;) Więcej info o Yerbie przeczytacie na tym blogu ( ma tyle właściwości, że nie dałabym rady tu wszystkiego napisać ;) ) :http://yerbomaniaczka.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie ! tak właśnie ograniczyłam jedzenie, zacznę chodzić na siłownię ! Nie zamierzam stosować tabletek. Jedyne wspomagacze o których myślałam to właśnie herbata! zaraz będę czytać na temat Yerba Mate :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cincirdia
Angela to jest spamerka, wszędzie wrzuca te żałosną kryptoreklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak, jestem na kafe od niedawna:) ale zobaczyłam ten blog i widać że jakaś mega reklama ! podnoszę temat ! może ktoś się podzieli swoimi doświadczeniami odnośnie odchudzania i herbaty zielonej/czerwonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazdrowie1234
ja stosowałam i zieloną i czerwoną. cały czas je pije, chociaż już nie tak regularnie, bo zwyczajnie odpowiada mi ich smak. zielona moim zdaniem działa bardziej oczyszczająco i sprzyja obniżaniu cholesterolu. jeśli chodzi o wspomagania odchudzania, lepiej chyba wypada czerwona, ze względu na wpływ na metabolizm tłuszczów. tu możesz poczytać sobie więcej: http://www.nazdrowiesposob.com/czerwona-herbata/. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś wyczytalam ze zielona
wpływa na zwiększenie poziomu testosteronu:O więc moze zaburzyć gospodarkę hormonalną jesli bedzie się jej pić sporo czerwona,wydaj mi się ze wpływa własnie na apetyt,jest mniejszy i moze i przyspiesza metabolizm,ale nie expresowa a sypana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno spróbowałam tego Pijcie herbatę na gorąco naturamarketeu/yerba-mate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×