Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafetoster

Anonimowe Pijaczki 3cytryn

Polecane posty

Gość a co wy na to111111
ja dam , ja mam , ja chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!podbijam bo ważne!!! daj bigos ja juz nie pamietam jak dawno nie jadlam mmmmm, pyszny bigosik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!podbijam bo ważne!!! Amen dobrze gadasz info sprawdzone und potwierdzone heheh co z tym bigosem podzielisz sie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!podbijam bo ważne!!! Dostałem info o tym by nie poruszać jednego "tematu", ja się dostosuje i zarazem chciałbym prosić również Was by nawet do niego nie nawiązywać by nie dawać powodów do prowokacji do którego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigos i szszlyki pasuja razem wiec dawac :)ja sie czestuje, a wieczorem ja czestuje roladkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na suszonych grzybkach:) pychota:) bez tego aromatu to już nie ten sam bigos. Kisze dziś d... w domu to mnie naszlo by zrobić:) kolejna noc nieprzespana jak tak dalej będzie to nadmiar "ajkiu" mi łeb rozwali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek z pomorza
I przeklinajom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sztuczne , ale ładne coś , a tobie się nie podobają ? dzisiaj kobieta jakby miała sie "rozebrać" do "końca " to na stole były by jaj rzęsy , treska z włosami , cycki , pośladki , paznokcie itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale................
Ale patologia bezrobotnych nierobow sie tu zebrala!Jak mozna tyle w wirtualnym swiecie z wirtualnymi kolezankami,siedziec.To nie jest normalne.Banda idiotow z ta cala Lori na czele.Wszystkiewas do jednego worka wrzucic i na wysypisko odstawic,bezuzyteczne bezmozgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
dziewczyny, z tym piwem z netto i piwem przed obiadem to byl podszyw!:) a w netto bylam ale mięsko już wykupili :( i kolejny news - możliwe, że rodzice do mnie wpadną w sobotę :D trza będzie jakiś dobry obiadek i ciasto zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
lori ani ladne ani brzydkie, zwykle takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
nie wiem czy nikt nic nie pisze, czy kafe całkiem padla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
ja jak coś napiszę to dopiero wtedy widzę co ktoś pisał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
przesoliłam pomidorową :D ja nie wiem coś mi dzisiaj nic nie wychodzi :(:( drogie modki, jak nie naprawicie kafe to idę się powiesić :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×