Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafetoster

Anonimowe Pijaczki 3cytryn

Polecane posty

Chytra baba z psychiatryka. Jesteś siostrą oddziałową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej laski , nie spac
Ide mastrubowac sie kaszankom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek nowy dzien nowe nadzieje:) na co dzis liczymy??? kawe wam stawiam na obudzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
co Wy te topiki tak zmieniacie?:D nie nadążam za Wami :D:D to co z tymi krewetkami?:D bo z knajpy się nie opłaca kupować, a sama za nic w świecie nie umiem zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na nowym temacie:P Dowi ja tez z kawka wiec czestuje wszystkich tak samo, do tego mam jeszcze ciacha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
też je jadłam, ale nie smakowały mi. ostatnio w biedronce dobre czipsy były chilli :D były lekko ostre i słodkie :) mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
kurcze kreveta :D ja lubię późno chodzić spać a mój z kolei wcześnie :D dowalę mu, że mam wyższe iq :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jadłam tych czipsów z biedry chyba, ale uwielbiam te lejsy czili, właśnie takie bardziej słodkie niż ostre, ale pycha. Mojemu chłop ich chyba nie lubi, bo mówi, że smakują jak cola :P A on uwielbia megaostre żarcie :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
a ja z kolei tych lejsów nie jadłam :D coś się dziewczyny dzisiaj za nic wziąć nie mogę :/ a sąsiad już drugi tydzień wiertarą nawala nie wytrzymam :(:D słuchajcie, a wie może któraś jak to jest? bo jednego dnia tak ostro wiercił i leciała mi syfna woda z kranu... jest jakiś przepis mówiący, że jeśli ktoś robi taki remont to powinien poinformować wcześniej sąsiadów, że będzie brudna woda albo jej brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
mi kafe jak na razie działa bez zarzutu.. co robicie na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych krewetek, to ja lubie i takie zwykle na surowo najbardziej a jak inne to mam przepis na chrupiace obtaczasz w jajku i platkach kukurydzianych pogniecionych i wrzucasz na goracy olej jak frytki na dosownie 50 sekund wyciagasz i gotowe albo polewasz tylko cytryna surowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie nie wiem co na obiad:O piszcie co wy robicie to moze sie czyms zainspiruje:P Dowi slyszalam o tym przepisie ale nie mam odwagi zrobic, bo jestem kiepska kucharka:O Mowisz, ze te krewetki tylko na chwile na patelenie i olej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina ewa , najlepiej jakw garnku rozgrzejesz olej i tak jakbys frytkismarzyla albo jak frytownice masz z koszem to tak samo , olej mocno rozgrzac i na do zezlocenia trzymac tj akurat okolo 40,50 sekund i gotowe mozna tez na koniec przy podaniu cytrynka skropic a jajko do obtoczeniaprzypraw pieprzem i delikatniesola ja do ytego zawsze jakas zsalatke z warzyw surowych zrobie i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina uda sie napewno ja podobnie robie tez macki osmiornicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
ja ośmiornicy bym do ust nie wzięła :D ale z krewetkami spróbuję :D ja muszę do końca mca jakieś tanie obiady powymyślać, bo spłukana jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
mi też już kafe zaczęla się walić :/ to nie na moje nerwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×