Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Art-steel.pl

Oryginalny pomysł na prezent

Polecane posty

Gość gość
ja przede wszystkim lubię praktyczne lakiery, mój mąż wiedział że lubię robić hybrydy wiec kupił mi zestaw lakierów z makear, są trwałe i bardzo je lubię. Miałam kupić sobie jakieś nowe ale na razie kolejne 4 mi wystarczą ;) Ja z kolei kupiłam skrzynkę majsterkowicz bo lubi sobie naprawiać różne sprzęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam fajną porównywarkę cen, cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ serwis z ofertami różnych sklepów w necie. Kupiłam parę rzeczy przez tą stronkę dużo taniej i jestem bardzo zadowolona, także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vouchery są bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jołannamaj
Szukałam długo tego kultowego swetra z gruchą, aż w końcu znalazłam na allegro, fajnie wygląda i co najważniejsze wywoła uśmiech na twarzy mojego ukochanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exxii
Ja znalazłam fajną lampke na biurko z activejet, lampka ma tęczową kulistą podstawę, która zmienia kolory. Jest i daje dobre światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście wszystko zależy od budżetu oraz gustu solenizanta, cinnibird.pl/category/shop?horizontal ja kupiłam ostatnio na imieniny taki prezent to długopis, stworzony do zdobienia kawy oraz innych potraw w kuchni, bardzo przydany ale i oryginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa5
Ja bym poszła w takie klasyczne prezenty, a jednak fajne i zawsze mile widziane, czyli na przykład zegarek. Moim zdaniem to super pomysł. Na e-zegarki mają bardzo fajne modele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zamiast oryginalnego warto postawić na praktyczny? Taki, który z chęcią przez lata będzie wykorzystywać? :) Myślałaś o ubraniu? Z doświadczenia wiemy, że mężczyźni są bardzo zadowoleni z ubraniowych upominków (wiadomo jak sami sobie chętnie robią podobne zakupy... =) ) I czy to upominek w formie casualowej, a może nieco bardziej eleganckiej koszuli czy sportowa bluza z dresami do biegania... Na pewno taki prezent zostanie z nim na lata i na pewno zostanie wykorzystany :) I jeżeli podejmiesz decyzję o podobnym prezencie to koniecznie wpadnij do nas na rozeznanie --> www.Ombre.pl Co chwila w sklepie pojawiają się nowości i ciekawe promocje, warto nas śledzić na bieżąco! :) Z a p r a s z a m y : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie , zależnie od budżetu oraz oczywiście w zależności od zainteresowań, dobrą opcją na prezent jest konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/7390-f1-2016-pc-klucz.html szczególnie fajna opcja taki prezent dla chłopaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście mając na uwadze budżet oraz oczywiście w zależności od zainteresowań czasami warto postawić na tematykę, którą się dany człowiek interesuje tu jest pomysł na pewną oryginalność, fajne oryginalne rzeczy ja często znajduję w tym sklepie http://www.dystryktzero.pl/ są tu np. gadżety z Batmana! na parwde można nieźle zaskoczyć solenizanta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalnym i niestandardowym upominkiem na urodziny super jest fotokubek ze zdjęciem jubilata np. trzeba wybrać tylko fajne albo śmieszne zdjęcie i zamówićfoto-kodak.pl/Promocje.html myślę,że całkiem fajny pocieszny i przydatny przede wszystkim podarunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś ze sklepu modelarskiego? Ostatnio kupowałam tu coś bratu http://www.modelmaking.pl/ Fajna pasja takie modelarstwo, moze warto tym zainteresować obdarowywanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorettka
ja teraz dla koleżanki zamówiłam w sferisie powerbanka w kształcie szminki:D mi samej on się baaardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio natrafiłem na fajne pendrive reklamowe ze szkła na www.flashstore.pl/pendrive/crystal Nie wiem czy można zamówić 1 sztukę, ale bardzo mi się spodobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam mężowi (co prawda przebywa za granicą) takie urządzenie jak multicooker :) Natrafiłam na jakaś wyprzedaż ze strony Redmond. Poczytałam trochę opinii i zdecydowałam się na zakup tego sprzętu. Zanim go oddałam zaczęłam testy :) i okazało sie że to super rozwiązanie dla pracującej mamy z małym dzieckiem. wrzucasz i samo się gotuję, opcja podtrzymywania temperatury pozwala na podanie ciepłego posiłku w dowolnym czasie. Można gotować, piec, smażyć. Mąż jest zadowolony, ja kupiłam drugi i teściowej w prezencie. I też jest zadowolona. Więc jeśli chodzi o prezent to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka m
No cóż z zasady tak to odbywa się, że wkładamy wszystko do garnka i ta powiedzmy zupa sama się w nim gotuje, wystarczy tylko doprawić do smaku. Ale faktycznie garnki to zawsze dobry i praktyczny prezent. Siostrze na prezent ślubny kupiłam taki zestaw http://www.kuchnianawidelcu.pl/product-pol-2957-Komplet-garnkow-5-garnkow-z-pokrywkami-10-czesci-w-zestawie-TESCOMA-ULTIMA.html co prawda jest on tradycyjny, ale też jest z nich bardzo zadowolona bo nie tyle ważne są jakieś dodatkowe udogodnienia, ale ich jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojej mamie kupiłam sokowirówkę, powinna pić soki z buraków ale jej nie smakują te ze sklepów, więc to było jedyne rozsądne rozwiązanie. Ta którą kupiłam ( z panasonica) jest lekka i mała, wiec dla niej to żaden problem żeby ją myć. Pamiętaj jednak, żeby kupić prezent praktyczny a potem dopiero oryginalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stawiam na obrazy. u DCN Gallery http://www.dcngallery.pl/ można zamawiać reprodukcje, nowoczesne, grafiki a nawet płótnie ze zdjęciem. świetny pomysl na prezent na każdą okazję i dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thessie
kamerka sportowa może :) w teletorium są spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam fajne naturalne słoiczki z przetworami i sokami z ogródka dziadunia, bardzo jestem zadowolona z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botala
Moje słoiki ze sklepu kuchnianawidelcu.pl co prawda nie są z przetworami ale posłuż mi do przechowywania różnych sypkich produktów, a nawet jako wspaniała dekoracja szafek. Taki prezent dostałam od siostry i muszę sobie jeszcze kilka dokupić bo są faktycznie świetne, a z tego co już widziałam to nawet niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ma być to faktycznie prezent który się przyda oraz z którego dziewczyna będzie zadowolona, czyli coś oryginalnego to polecam biżuterię, sama ostatnio dostałam fajna celebrytkę ze strony ZlotaLinia.com mają wiele ciekawych wzorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×