Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Art-steel.pl

Oryginalny pomysł na prezent

Polecane posty

Gość gość
Zachęcam do odwiedzin sklepu internetowego https://czosneklawenda.pl gdzie można dostać bardzo ładne ozdoby i ręcznie wykonane produkty w sam raz na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaszeredy16
Cinnibird to rzeczywiście bardzo dobry pomysł na prezent. MOżna naprawdę fajnie ozdobić kawkę i ciasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkohol to najbezpieczniejsza opcja prezentu ;) Ja kupuje zawsze wina z tego sklepu https://winezja.pl/. Są bardzo smaczne i nie drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam od koleżanek z pracy bon na wejście do pokoju Kraina Czarów w warszawskim escape roomie http://houseescape.pl/ i mimo ze nie przepadam za takimi rozrywkami to bawiłam się świetnie. Także może pomyśl nad czymś nieoczywistym, co niby nie pasuje na pierwszy rzut oka do twojego faceta, a jednak da mu dużo radości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz pomyslu to n ie ma na sile czegos kupowac. na kolacje do restauracji mozna isc na przyklad, ja np. ostatnio z siostrą byłam w Salto na Wilczej (Warszawa) bo miala urodziny pogadalysmy, zjadlysmy pyszne jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jegomość55
a może byś coś sam zrobił. Patrz, wybierz zdjęcia, które są wasze wspólne, wywołaj u fotografa i stwórz album. Takie albumy w oprawie z eko skóry znajdziesz w sklepie internetowym Gama Kaletnictwo i masz piękny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalne pomysły na prezent można też znaleźć na Airwheelpoland.com zamawialiśmy u nich i polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannawald
Najbardziej oryginalne to widziałem na avans.pl deskorolki elektryczne ;) super bajer sprawa, ciekawe jak ciężko się na tym jeździ, ceny są poniżej tysiąca więc nawet spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zwolenniczką wszystkich prezentów- doznań, czyli np. wyjazdy, bilety na koncert itd. W ten sposób dajemy bliskim niezapomniane wspomnienia, dlatego też lubię dawać zdjęcia. Ostatnio mężowi na rocznicę ślubu dałam swoje zdjęcie oprawione w piękną ramkę. Zrobiłam je u fotografa, żeby wyszło profesjonalnie i jestem w szoku, bo nie przypuszczałam że mogę być tak fotogeniczna. W ten sposób jest to prezent nie tylko dla męża, ale i dla mnie, dlatego polecam kurekfoto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wątpienia dobrym i oryginalnym pomysłem na prezent dla kobiety będą kosmetyki,fajne promocje widziałam na HurtowniaKarolina.pl możesz tam zerknąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najbardziej oryginalny pomysł na prezent jaki kiedykolwiek widziałam, to prezent jaki sprawili sobie moi dziadkowie na rocznicę ślubu. Wiecie co sobei kupili? Miejsca na cmentarzu i nagrobek z http://nagrobki-granitex.pl/. Ja nie ogarniam. Ludzie w kwiecie wieku, ledwo po 70 lat mają a już o śmierci myślą... może takie czasy, ale, no dla mnie przesadyzm totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadrajewicz
Ja też jestem a cinnibird, może dlatego, ze jestem wielką fanką tego gadżetu - ciągle go używam i do kawy i do ciast. Poza tym , to na pewno oryginalny i niebanalny p=prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcyjnapanidomu
Taaak - cinnibird to naprawdę świetna sprawa i przyda się w każdym domu, w każdej kuchni ;) Można nim zdobić przede wszystkim kawy, ale też ciasta, ciasteczka. Ja uwielbiam z niego korzystać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wedlug mne prezent powinien byc odjechany i niebanalny. dlatego juz kilka razy zdarzylo mi sie kupic gwiazdke z nieba z kingdom of universe na dzien ojca, urodziny babci, slub przyjaciolki i jeszcze kilka innych wydarzen. zawsze wywoluje on zaskoczenie i uwaga, w przeciwienstwie do innych firm, nie chodzi tutaj tylko o nadanie symbolicznej nazwy lecz rowniez o bycie jedynym legalnym wlasicicelem czastki wszechswiata. jest moc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu mężowi dałem wejściówkę na tor kartingowy Legii http://legiaracingclub.pl/ Był zadowolony to mało powiedziane, cieszył się jak dzieciak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa to oryginalne rzeczy ale ja jestem fanka prezentow praktycznych takich ktore w 100% sie przydadza a te mozna kupic na dilmarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka455
Też jestem fanką rzeczy praktycznych, zdażyło mi się kupić w prezencie mężowi smartwatcha, innym razem kupiłam synowi etui z własnym nadrukiem w sferisie, takie etui to fajna sprawa, służy synowi już długi czas, jeszcze innym razem kupiłam tesciowej żelazko Princcess steamer do ubrań, super sprawa bo mozna przyprasować trudno dostępne miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hita23
Zdecydowanie też jestem fanką praktycznych prezentów. Lubie jak ktoś mi ofiaruje rzecz która później mi się przydaje a nie pokrywa się kurzem. Dlatego zamiast tandetnych ozdóbek czy wole dostawać na przykład części rowerowe ponieważ uwielbiam jazdę na jednośladzie:) http://www.cyklotur.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×