Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkzbvkjzd

Po 2 tygodniach biegania moja waga wzrosła!!!

Polecane posty

Gość jkzbvkjzd

biegalam codziennie, nadal to robie, okolo 45 min, i moja waga wzrosła nie wiem czemu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegaczkaaaaaa
Nie mart sie, moja też. :) Przyczyny: 1.Po bieganiu jestes bardziej głodna i więcej jesz. 2.Po bieganiu organizm czasami zatrzymuje wodę. 3.Masz więcej mięśni, a mięsnie waża więcej niż tłuszcz. To,że bieganie odchudza, to jeden z wiekszych mitów. Bieganie może odchudzac jedynie wtedy, gdy naprawdę się zarzynasz albo trenujesz do maratonu. Ja biegam 60 minut dziennie, 5 razy w tyg.odniu. Przytyłam 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja nie jem wiecej
widze poczatki w talii, ale to moze z powodu miesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalik
Nie zrażaj się i biegaj dalej! Takie niewielkie przyrosty wagi to nic dziwnego. Dużo zależy od tego kiedy się ważyłaś (wiarygodne jest tylko ważenie się rano na czczo). Najlepiej wyrzuć wagę i weź centymetr w ręce. Gwarantuję Ci że zobaczysz różnicę po miesiącu-dwóch. Wagą nie ma się co sugerować: http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/215027_417955528278163_1040300741_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87Kasik_Krk
To norma! Przyrost masy mięśniowej :) Miałam tak samo, jak zaczęłam chodzić do Ananday na zumbę, co prawda tylko 1kg, ale zwykle wagę mam stałą. A w zeszłe lato biegałam i przytyłam dwa razy więcej od Ciebie, ale zauważyłam zmiany w budowie ciała :) Zależy, czy chcesz zrzucić kg czy wymodelować sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te fotki powyzej
mnie mobilizuja, nie wiedzialam ze moze byc az taka rozbieznosc wagi, niesamowite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×