Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ZmywaczDoPaznokci

praca w firmie Eu4ya

Polecane posty

Hej byłam na spotkaniach w sprawie pracy w firmie EU4YA w Warszawie, konkretnie chodzi o umawianie spotkań, pracował ktoś bądź pracuje w tej firmie? Jakieś realne informacje? Wszyscy a w szczególności osoba rekrutująca wydaje się być miła, jeśli chodzi o kase to proponują więcej niż oczekiwałam. Jeśli ktoś wie cokolwiek na temat pracy i wypłacalności tej firmy to proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caam
Hej. Czy nadal pracujesz w tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwaasia
Hej! Wznawiam zapytanie, czy ktoś pracował w tej firmie i może podzielić się opinią? Byłam na 2óch spotkaniach i zastawiam się czy iść na następne, bo w sumie żadnych konkretów się nie dowiedziałam od nich.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommyi567
Ja tam pracowałem przez kilka miesięcy. Było całkiem ok... zarabiałem dosyć dobre pieniądze. Potem musiałem wyjechać za granicę. Jak szukacie ambitnej pracy gdzie trzeba troszkę z siebie dać to mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia873
Moja siostra pracuje tam od 0,5 roku i sobie chwali pracę. Fakt, że nie jest to przekładanie papierów z miejsca na miejsce, ale dzięki temu można lepiej zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecnypracownik
"bylypracownik" wiadomo, że nikt tutaj nie stanie się milionerem... jak ktoś chce od razu zarabiać 20-30 tys miesięcznie to nie tędy droga. Sądzę, że 10 % tej kwoty to już coś na dobry start w zawodowej karierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregor234
Dobra firma na poziomie. Wiadomo, że każdy chce zarobić, ale oni akurat dbają o klienta i łatwo można załatwić swoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśsw
Ja od znajomej która tam pracuje tylko słyszałam, że cyt: "są ogarnięci" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka00
Słyszałam od koleżanki, która tam pracuje, że firma jest spoko i dobra atmosfera, więc chyba nie ma się co spinać przed rozmową kwalifikacyjną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9876
No ja pracowalam przez jakis rok i wszystko bylo normalnie. Nawet niezle zarobki, oczywiscie nie byly to jakies kokosy, ale jak kto sobie zapracuje tyle bedzie mial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina88
Mnie nikt tam nie "mamił wizją bogactwa", bo trzeba mieć nieziemskie oczekiwania finansowe, żeby sobie wyobrażać niewiadomo co ;p Pracuję w firmie nadal i chwalę sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooooość
Mam w rodzinie byłego pracownika eu4yi i nie miał żadnych problemów z tą pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noicom
Pracowałam, nie narzekałam, dobrze wspominam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monniks
nie ma sie co martwic, slyszalam ze to spoko firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jet pack
Przecież zawsze warto wypróbować swoje siły w różnego typu pracy.... Trzeba brać sprawy w swoje ręce zamiast się tyle zastanawiać, przynajmniej ja tak zawsze robię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOLLA
Roniez pracowałam i rownież nie narzekałam, ale niesety musiałam zrezygnowac z pracy z powodow osobistych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni9765
Witam. Własnie jestem po spotkaniu z jednym z doradców firmy Eu4Ya:) Jestem zachwycona wszystkie tematy dotyczącee mojej polisy zostały mi bardzo jasno i dokladnie przedstawione:) Da mnie rewelacja. Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćarletka
hej:) mój chlopak pracuje tam od niespełna 2 lat i nie slyszałam negatywnego słowa na ten temat. Sama po skonczeniu studiów bede chciała tam pracować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek 767
witam wszystkich:) pracowałam w firmie Eu4Ya i nie rozumiem skad te negatywne komentarze bo dla mnie bylo super. duzo energii i motywacji do pracy polecam kazdemu kto chce coś osiagnąc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość34
witam. jestem stomatologiem i spedzam bardzo dużo czasu w pracy ale dla doradcy z Chorzowa firmy eu4ya nie było problemem spotkania sie w późnych godzinach wieczornych i przeanalizowania mojej wczesniej juz zawartej polisy ubezpieczeniowej. Kolejne spotkanie juz w nastepnym tygodniu. Ogólne wrazenia pozytywne. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia56546
hej jestem po rozmowie rekrutacyjnej w oddziale w rzeszowie bardzo fajna atmosfera zapowiada sie ciekawie, duze grono młodych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny pracownik
jestem już 3 miesiące jest z***biście i obym pracowała jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra45
siostra pracuje i nie narzeka, a pracuje już ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica KRK
pracuje i jest super nie dość że pracuje to i dzięki tej pracy zwiedzam :) nie tylko Polske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka ww
hej byłam juz na drugim etapie rekrutazcji i jeszcze lepsze miałam wrażenie niz na pierwszym spotkaniu:) młoda ekipa motywacją do pracy warto dać sobie szansę :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes76
Witam. Współpracuje z firma jaz przeszło 2 lata i nie spotkałem sie z jakimis oszustwami czy coś w tym stylu:) i napewno będę dalej z nimi współpracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati883
Co za bzdury opowiadacie. Fajna, miła atmosfera, spoko ludzie i zarobki wiecej niz sie spodziewalam. Fakt ze trzeba sie przyłożyc do pracy a nie wysiedziec swoje i isc do domu. Pracuje tak od roku i nie zamierzam zmieniac pracy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka98
hej nie rozumiem tych negatywnych komentarzy od byłych pracowników że nie zobaczyli ani złotówki. Jeśli ktoś chce zarobić to zarobi troszke motywacji i bedzie ok jeśli się nie chce to się nie zarobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha878
Kuzynka z siostrą pracują w tej firmie i nie slyszalam od nich zlego slowa. Pieniadze dostaja regularnie wiec z tym nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz K
Polecam tą firmę, pracuję tak od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolony. Na poczatku wszyscy pomagaja bo wiadomo że to coś nowego ale pozniej czlowiek radzi sobie sam. Nie zastanawiajcie się tylko pędzcie do tej firmy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×