Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarinyahahsgss

Błagam pomózcie mi, juz nie wiem co robic

Polecane posty

Gość katarinyahahsgss

mam ogromny problem ;(((( ostatnio mam dziwne ataki. Jestem dosc nerwowa osoba, od pewnego czasu ciagle zwracam uwage na swoje cialo, wpatruje sie w swoj oganizm jak cos sie dzieje od razu szukam tego w internecie, od kilku dni mam straszne objawy. Jade sobie tramwajem nagle czuje fale gorąca wewnatrz mnie z prawej strony kolo zeber tak jakby z przelyku ta fala idzie az do tylu glowy, zaczynam czuc jakby glowa mi sie zaciskala, rece mi sie trzesa, szum w uszach, szykie bicie serca i nierownomierny oddech, mialam zawsze problemy ze stresem ale w zyciu nie mialam takim wewnetrznych parzen. Musze dodac ze zdiagnozowano u mnie reflux i mam tez dosc duza skolioze..nie wiem czy to kwasy czy to podraznienie nerwow czy poprostu nerwica, ogromnie sie boje ze to jednak jakas straszna choroba ;((( nie wiem co robic gdzie szukac pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak z tarczycą u Ciebie?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzę
Masz reflux i skoliozę to pewnie się leczysz ...Poczytaj o swoich problemach , zadbaj o nerwy ...pij zioła np.NERWOSAN ...Może idz do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzę
Masz reflux i skoliozę to pewnie się leczysz ...Poczytaj o swoich problemach , zadbaj o nerwy ...pij zioła np.NERWOSAN ...Może idz do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regtht
jak dla mnie to nerwica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitazraz
spokojnie to tylko hipochondria da się wyleczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zaczęłabym od kontroli
TARCZYCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×