Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonime_

przyszła samotna matka...lipiec2013...

Polecane posty

Gość jggcccxcv
Nie wiem czy dopiero po slubie. Pewno madrisci kafeteryjne powiedza, ze zawsze taki byl! Pewno tak, pewno nie widzialam wielu rzeczy po slubie i on poczul sie pewnyi ja ... nie wiem. Ale kazda kolejna zmianaw naszym zyciu zmieniala nadz zwiazek na gorsze. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługopannamłoda
najgorsze co mogłabys teraz zrobić, to wziąć ten slub. Facet nie dość, że jest niedojrzały, to zachowuje się tak, jakby Cie nie kochał. Moim zdaniem ślub w ciąży sam w sobie jest kiepskim pomysłem, bo nie wiadomo jak się będziesz czuć i często takie imprezy kończą sie szpitalem dla przyszłej mamy, bo zmeczenie, emocje itd. Sama biorę ślub jak synek będzie miał prawie roczek. A gadanie, że zabiorą Ci dziecko, to głupie zastraszanie, nie przejmuj się tym. To jeszcze bardziej powinno dać Ci do myślenia, za kogo chciałaś wyjść. Lepiej samodzielnie wychowywać dziecko, niż uwikłać się w jakąś chorą rodzinę. Postaraj się nie denerwować, przykre dolegliwości niedługo miną (sama mam synka z lipca 2012) i dbaj o siebie i maluszka, a reszta się poukłada, mama zmięknie, a tata już jest pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonime_
no tak na dobrą sprawę z kąd mogłyśmy wiedzieć jacy oni są człowieka poznaje się całe życie... czasem wcześniej zauważamy jakie są realia a czasem później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jggcccxcv
Ty jako matka masz wieksze. Zbieraj rachunki. Na wszystko co zwiazane z ciaza i dzieckiem. Przydzadza sie w sprawie o alimenty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez slubu!!anka!
zostaw go! dostaniejsz chociaz jakies alimenty, a i Twoi rodzice jak dziecko zobacza to inaczej beda na to patrzec, na pewno beda Cie wspierac, ale tez i Ty im wyjasnij jak on Cie traktuje powiedz im ze potrzebujesz w nich oparcia! Nigdy do niego nie wracaj bo dopiero po slubie da Ci popalic. Bedzie tak jakbys byla sama-tylko nie dostaniesz alimentow i bedzie cie gnoił na kazdym kroku!!!! zostaw go, jak bedzie kiedys chcial wrocic do Ciebie to moze zmadrzeje, ale Ty kategorycznie powiedz, ze miedzy wami kjoniec. A z mamucia chlopaka nawet nie rozmawiaj- powiedz tylko ze wy to przeciez nie rodzina, ani nawet znajome, zignoruj ja. jakbys tylko mogla jakies dowody przedstawic, ze on cie zostawil jak bylas w ciazy i o jego zarobkach, zeby alimenty duze przyznali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez slubu!!anka!
co się stało, ze cały moj dlugi post skasowało? zostaw go bo po slubie bedzie cie jeszcze bardziej gnoił, zbieraj rachunki i dowody na alimenty porozmawiaj z rodzicami szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonime_
na szczęście przejrzałam na oczy wreszcie dostrzegłam co to za typ tylko najgorsze chyba w tym wszystkim jest to że prócz taty nikt nie wspiera mnie w tym żeby nie brać tego ślubu z obowiązku każdy wręcz przeciwnie zapatrzony jest w NIEGO jak w obrazek a jak mowie co się działo za zamkniętymi drzwiami to nikt mnie nie słucha bo przy ludziach oczywiście przedstawienie pt: "idealny chłopak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadam@INTERIA.PL
Masz 12 lat czy 22? Dziewczeno tylko PRAWO. Sąd -Obowiązujący wyrok, Chyba, że jesteś /...... Dasz się pięknym słówkom tWOJA SPRAWA - NAWET cIĘ NIE BĘDĘ ŻAŁOWAĆ. pOZDRAWIAM, MAJĄC NADZIEJĘ, ŻE URODZISZ ZDROWE DZIECIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×