Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Gość wiolawiolka90
hej dziewczynki :) u mnie też dziś pięknie grzeje słoneczko :) moj mały wczoraj strasznie wariował caly dzien...dzis juz spokojniej ale i tak fajne uczucie...:)jak dla mnie mogłby non stop mamusie kopac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was pytanie, wybieracie sie moze na badanie usg serca plodu? moj lekarz zaproponowal mi to, w momencie jak go zapytalam czy warto robic usg 3D/4D, powiedzial, ze jak juz chce wydawac pieniadze na dodatkowe badania to lepiej zebym zrobila wlasnie takie. Najlepiej zrobic to badanie miedzy 24 a 28 tyg. juz sie umowilam, ale teraz mam watpliwosci czy ja na pewno chce na nie pojsc, bo jak cos bedzie nie tak... ? kurcze a jak wy myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokoszka ja uważam iz eho serca jest bardzo ważnym badaniem i lepiej go zrobic zapłacić dodatkowo niż robić 3d czy 4 d. Tu lekarz sprawdzi czy wszystko jest dobrze z serduszkiem, a jak żle coś wychodzi to wtedy kieruje pacjętkę do odpowiedniego szpitala gdzie odbędzie się poród i zapewni należytą pomoc dzieciaczkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotyzapłoty
nick...................... wiek.........T.P.............miejscowość..........płec kotyzapłoty..............29...........01.09.13.........Warszawa...........CH Nutka29..................29...........03.09.13.........Ir landia..............CH marrttaa9................24..........03.09.13..........opolski e.............D?/CH? danusia1988.............25..........15.09.13...........Ziel ona Góra.......D?/CH? wiolawiolka90............23..........17.09.13...........Pom orskie..........CH konwalia142.............36...........22.09.13..........pomorze..............D kokoszka 0207..........27..........23.09.13...........wrocław..............D pchła_szachrajka......28... ......23.09.13...........ł ódź..................D Zettka....................23..........30.09.13...........Katow ice............D/CH justinaaa.................30..........20.09.13...........Biał ystok............D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotyzapłoty
hello dziewczęta. odnośnie echa serca to i ja się zastanawiam. Wyniki mam dobre, anatomia dzieciaczka też prawidłowa, w rodzinie brak wad serca; natomiast maluch się wierci i nie daje sobie zrobić badania echa serca podczas usg. I ostatnio lekarz zasugerował żebym poszła do pani dr Dębskiej takiej specjalistki od serduszek jeszcze w brzuchu. Ale to dlatego że na normalnym osg nie można ocenić serduszka. I nie wiem, ta wizyta o dr Dębskiej jest bardzo droga i nie wiem co zrobić. Za tydzien mam planową wizytę u swojego prowadzącego zapytam go ale biję się z myślami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo niedlugo nutka nam
dupe tez obsmaruje na innym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotyzapłoty
...nic dodać nic ująć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotyzapłoty- tak, tak kiedyś miałam nick Nusia29, ale zapomniałam hasła i już później nie mogłam się zalogowac na swoje konto,więc założyłam nowe konto Nutka29 Przyznaję się że też wpisałam tam 3 posty (teraz jest mi trochę wstyd) Ale naprawdę co poniektóre dziewczyny zachowywały się jak nawiedzone i po dwóch dniach samego czytania , robiło mi się niedobrze..Więc dodałam te 3 posty po czym zrezygnowałam z kafeterii , myślałam że wszystkie przyszłe mamuśki są takie pokręcone i nie ma normalnych dziewczyn. Jednak po kilku dniach z ciekawości znów tutaj weszłam i zobaczyłam że jednak są normalne kobietki. Dodam że te 3 posty dodałam pod swoim stałym nickiem i dziewczyny wiedziały co ja napisałam. Więc na pewno nie zwiały prze ze mnie...a przynajmniej mam taką nadzieję..Z tego co wiem to chodziło im o jakiś konkretny temat który dotyczył pewnej bardzo prywatnej sprawy. Pewna dziewczyna tutaj udawała koleżankę a na innym topiku pod innym nickiem wyśmiewała jej problemy podając jej nick , prawdziwe imię a nawet jej zdjęcia powrzucała , bo wymieniły się namiarami na Fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze wpisałam tylko te 3 posty i tylko w tym jednym temacie, nie obrażałam konkretnych dziewczyn tylko pisałam to ogólnie.... Po drugie wpisałam to pod swoim nickiem więc każda wiedziała co napisałam , nigdy nie ukrywałam się pod pomarańczowym kolorkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolawiolka90
ja tez tak się zastanawiam nad tym badaniem 3d ponoć fajna sprawa i dla bezpieczenstwa dzidzi i sam fakt ze ja lepiej widac :) pomyslimy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum to forum, kazdy ma prawo do swojej opini, dobrej czy zlej. Kazdy powinien wiedziec ze wszyscy maja prawo to czytac i komentowac wiec trzeba sie liczyc z roznymi komentarzami. No zycie. A ta nutki wypowiedz jakas straszna chyba nie byla, tez potrzebna bo zycie nie zawsze glaszcze. To tyle, a co do badania 3d to tez bym sie wybrala ale fundusze teraz musze liczyc do wrzesnia i w moim przypadku 40 minut jazdy tez nie sprawia mi przyjemnosci he he. a i w poniedzialek ide sie umowic do dentysty, niech cos taw poszuka, podobno w ciazy bez kolejki ale czy prawda zdam relacje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady, przecież Nutka29 nie napisała nic, co mogłoby kogoś personalnie obrazić, ja spokojnie pod tymi jej postami też się mogę podpisać :) A tak w ogóle, to po co bić pianę i podbijać, co kotyzapłoty?? A odnośnie tego badania serca, to też będę musiała z moim ginekologiem pogadać, na razie jestem umówiona na 16 maja na usg połówkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mam wyrzuty sumienia za te 3 nie przemyślane posty, bardzo przepraszam te osoby które poczuły się urażone.. Naprawdę nie miałam wtedy żadnej konkretnej osoby na myśli. Jestem osobą która dużo w życiu przeszła, realnie patrzę na świat i naprawdę śmieszy mnie czasem gdy jakaś dziewczyna przeżywa i panikuje to że nie może zajść w ciąże a stara się dopiero od 3 miesięcy..bo co mają powiedzieć dziewczyny które starają się nawet po 8 lat??? Powiesić się? Odpuścić? Pewnie że nie.. Albo przechwalanie się na forum ile kosztował wózek... czasem padają takie kosmiczne ceny że niektóre dziewczyny mogłyby się poczuć gorsze że kupiły jakiś tańszy lub używany...A przecież mamy się tutaj wspierać... a nie dołować że komuś się lepiej powodzi.. To samo dotyczy się przybierania na wadze w czasie ciąży, większość tutejszych dziewczyn należy do tych szczuplutkich i kręci je robienie sobie zdjęć i "przechwalanie" się która ma mniejszy lub większy , ale przecież zdarzają się i tutaj dziewczyny okrąglejsze, które bardziej tyją i nie mają ochoty robić sobie zdjęć i wszystkim się pokazywać , ani tym bardziej oglądać jak pięknie wyglądają w ciąży takie chudzinki.. Wiem bo sama mam siostrę która w ciąży przytyła ponad 40 kg, ja póki co tyję w miarę normalnie , ale już widzę że siostrze jest przykro że Ona tak szybko tyła i praktycznie całą ciąże biedna nie mogła na siebie patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotyzapłoty
nutka, chodzi o to że wypowiedziałaś się że dziewczyny się podniecają byle czym. I że już szukają wózków itp. A ja się Ciebie pytam - co w tym złego. Wrześniówy przez Ciebie odeszły. Na temacie starania 2013 też wypowiadałaś się dość krytycznie. Jeżeli nie rozumiesz czyichś trosk to po prostu nie krytykuj. Bo to może zaboleć. Dziewczyny tu miło siedziały, miło było z nimi pogadać, nie jedna była już w drugiej czy kolejnej ciąży, i dla pierworódek były bardzo pomocne; nikt się tu nie kłócił, miła była atmosfera i zwiały pozostawiając w treści forum tylko mail do siebie. Może po prostu napisz im maila i przyznaj że źle postępujesz. żebyś już nie szukała to podam Ci adres: wrzesniowki@o2.pl . hasła na forum nie podały, przynajmniej nie znalazłam. To że połowa z nas jest pomarańczowa to mniej więcej dlatego żeby nie zapomnieć hasła - jak twierdzisz sama po sobie ze swoim pierwszym nikiem. Stare wrześniówy!!! wracajcie. Brak nam tu Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotyzapłoty
nutko, tu nikt nie przechwalał się kto da więcej za wózek. Dziewczyny pokazywała tylko linki droższych niektóre pokazywały tańszych wózków, inne zaś pokazywały tylko model szukając używki. O brzuchach też nikt nikogo nie krytykował, a tym bardziej o przybieraniu na wadze. I skąd Ty wiesz że wszystkie takie szczupłe? Każda z nas jest inna. Nie spotkałam się jeszcze żeby ktoraś "targowała" się ( och przepraszam ty mówisz: "przechwalała się") ile lat się starała. Być może przedstawiając się któraś o tym opowiedziała, ale to ni e trąd, chciała po prostu żeby ktoś się cieszył jak ona. Czy to tak trudno cieszyć się czyimś szczęściem ????? Łatwiej myśleć tyyylko o sobie? Oj nutka nutka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotyzapłoty- kurcze nie sądziłam że to je aż tak urazi , mogły mi napisać że sobie nie życzą tutaj mojej osoby,nie narzucałabym się im ,a przecież nie ukrywałam się pod innym nickiem , więc wiedziały dokładnie co ja napisałam, a co pisały te anonimowe...Podle się teraz z tym czuję, chyba przestanę tutaj wchodzić , zanim wszystkie dziewczyny stwierdzą że jestem fałszywa i obrabiam im tyłki.. Szkoda by ten temat ucichł a dużo jest wrześniówek.. Tak więc jeszcze raz przepraszam te które poczuły się obrażone i znikam... Szkoda bo już polubiłam ten temat i kafeterie , no ale sama sobie nawarzyłam tego piwa więc je sama muszę wypić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotyzapłoty -czy ja gdzieś napisałam że temat kupna wózków , tycia itd był na temacie wrześniówek? Nieee .czytałam różne tematy tak wyrywkowo i wypowiedziałam się ogólnie o tym co przeczytałam na kafeterii... Po drugie sprawdź sobie od kiedy dołączyłam do wrześniówek , na pewno nie chciało by mi się czytać 120 stron wstecz by potem nabijać się z Was na innym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...................... wiek.........T.P.............miejscowość..........płec kotyzapłoty..............29...........01.09.13.........W arszawa...........CH Nutka29..................29...........03.09.13.........Ir landia..............CH marrttaa9................24..........03.09.13..........opols ki e.............D?/CH? asiula74..................39...........13.09.13..........Łódź...........D danusia1988.............25..........15.09.13...........Ziel ona Góra.......D?/CH? wiolawiolka90............23..........17.09.13...........Pom orskie..........CH konwalia142.............36...........22.09.13..........pomor ze..............D kokoszka 0207..........27..........23.09.13...........wrocław....... .......D pchła_szachrajka......28... ......23.09.13...........ł ódź..................D Zettka....................23..........30.09.13...........Kat ow ice............D/CH justinaaa.................30..........20.09.13...........Bia ł ystok............D? 18:47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki też tu kiedyś byłam ale atmosfera zrobiła się taka ciężka że znikłam na jakiś czas,teraz wracam by cieszyć się z Wami i rozmawiać na wszystkie tematy związane z naszymi małymi skarbami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotyzapłoty-A że czytałam przeróżne tematy na kafeteri to trafiałam tam na różne wypowiedzi o których Ty sobie nie przypominasz, bo u Was ich właśnie nie było, ale gdybyś poczytała sobie na innych tematach to byś zobaczyła że są dziewczyny które podają swoją wagę , wymiary , pokazuja zdjęcia brzuszków, podają ile miesięcy się starały itd... ale oczywiście Wy zamiast do mnie napisać i dać szanse wytłumaczenia się od razu stwierdziłyście że to na pewno jest o Was, bo dołączyłam do Waszego tematu ,to już napewno każde moje słowo jest przeciwko Wam a mi nawet do głowy nie przyszło że weźmiecie to do siebie bo pisałam ogólnie o wszystkich forumowiczach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotyzapłoty
Nutko ja nie chce cie przepedzic. Nie o to chodzi. Nigdzie nie odchodz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotyzapłoty- nie chcę żeby dziewczyny myślały że jestem dwulicowa , bo naprawdę nigdy nikomu nie obrobiłam tyłka, a te posty naprawdę nie były o wrześniówkach, przykro mi że tak to odebrały.. Jestem tu dopiero od miesiąca i na początku czytałam sobie przeróżne tematy żeby się wtajemniczyć o co tu chodzi.. ale przeważnie trafiałam na same takie dziwne tematy i jeszcze dziwniejsze osoby,( w między czasie dołączyłam do Wrześniówek) bo wydały mi się jedynymi normalnymi osobami . Ale że One już były ze sobą dosyć mocno zżyte to nie wiedziałam jak się wtrącić do nich... No a na innych tematach były jak już wspomniałam jakieś nawiedzone dziewczyny z dziwnymi problemami więc gdy zobaczyłam że nie mam szans się wtrącić do wrześniówek to po dwóch dniach zrezygnowałam z wchodzenia na kafeterie Inne tematy mnie nie interesowały i wtedy właśnie dodałam te posty ale jak już mówiłam dotyczyły one ogólnie całej kafeterii i większości tematów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nutka29 - nie przejmuj się tak,większość z nas nie odebrała Twoich postów jako obgadywania i na tym zakończmy i już, bo to temat o naszych ciążach, a nie o "zawiłościach kafeterii". ;) A ja mam pytanie, czy też Was boli brzuch, mnie boli praktycznie cały czas :/ Jestem na zwolnieniu od początku ciąży, ze względu na ciążę wysokiego ryzyka. Być może przez to właśnie za mało się ruszam, ale trochę szlag trafia, bo ból brzucha towarzyszy mi przy każdym ruchu. Przy poprzedniej wizycie lekarz podejrzewał skracanie szyjki macicy, ale było ok i niby taka moja uroda. Może któraś z Was ma podobnie, a ja tylko niepotrzebnie panikuję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was:) no wlasnie nutka nie przejmuj sie nawet nie proboj uciekac bo mamy ten sam termin i to na poczatku! konwalia tez mnie brzuch boli, to chyba macica jak sie rozciaga, chyba tak ma byc, dopiero bardzo silnym bolem trzeba sie martwic. To chyba kazda z nas tak sie stresuje, ale to z troski:) oj wstaje bo moj ukochany ma adhd i od godziny sprzata to pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolawiolka90
hej dziewczynki mam pytanie tez macie takie problemy z zaparciami? juz probowalam roznosci activia...jablka,,,suszone sliwki...:( od tego przewaznie bardzo boli mnie brzucho...:( a tak czasem pobolewa ale sporadycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola ja mialam miesiac takie problemy, tak ze lecial mi sluz z krwia, no i tez bolalo. Jest taki syrop bez recepty dla kobiet w ciazy na L, teraź nie pamietam nazwy ale jak zapytasz to Ci powiedza. Tylko ja tak cierpialam ze zalatwilam taki na recepte z wieksza dawka glukozy, stosowalam 2 razy i odpukac jak reka odjal. A i pol maslanki przed snem pomagalo czasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×