Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elisa-

Co zrobić na obiad? Weźcie coś wymyślcie :)

Polecane posty

Gość am am am
Ja robię mielone smażone i do tego warzywa na patelnię, mrożone z biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 83.....
ja wczoraj zrobilam pierogi ruskie z cebulka a dzis chyba tylko frytki beda ale nie kupne tylko takie z prawdziwych ziemniaczkow. Mozesz zrobic ryz z kurczakiem i jakims sosem albo z wazywami, placki ziemniaczane albo z jablkami, kalafiora z ziemniakami, albo brokula, mozna schabowe zrobic, grzyby boczniaki w panierce i ziemniakami, nalesniki z pieczarkami albo z jablkiem, ja czasem kupuje tez ciasto francuskie i z tego ciasta robie pizze, albo parowki w tym czescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_curacao9472895
Ja mam dzisiaj szczawiową z jajkiem i ryżem. Wczoraj miałam filet z kurczaka z ziemniakami i buraczkami. Przedwczoraj kurczaka po chińsku z ryżem Jutro planuję chili con carne Może coś sobie wybierzesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 83.....
warzywami, mialo byc a nie wazywami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja właśnie miałam zrobić mielone, ale nie mam mięsa mielonego, a zmielić sobie nie mogę bo mi się maszynka do mielenia zepsuła :( no macie jakieś pomysły?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 83.....
szczawiowa to chyba ja odgapie od Ciebie:) ochota mi sie zrobila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezebe
ja mam łopatkę z piekarnika, która się od wczoraj wieczora marynuje, do tego ziemniaczki pieczone też w piekarniku i surówka z kiszonej kapusty plus sos czosnkowy do mięska na jogurcie naturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupa szczawiowa!! to jest to co bym zjadła! tylko kolejny problem - nie mam szczawiu :( pierogi, też świetny pomysł :) tylko mi się nie chce... Ale ja marudna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz mięso to może zrób
gulasz z kaszą gryczaną ;) do tego ogórek kiszony i pycha obiad :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro masz mięso, możesz zrobić gulasz, bitki, zupę gulaszową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvedcx
we wtorek robilam spagetti i racuszki z jabłkami wczoraj kotlety z drobiu, ziemniaki i suroka z pora i marchewki dzis robie żurek z jajkiem i kiełbasą a jutro beda placki zimniaczane i zupa chyba pomidorowka co jeszcze, jak np nie mam ochoty na dlugie przygotowanie obiadu i czasu nie ma, to robie cos w stylu: filet pokrojony na patelni, do tego np pieczarki i sos smietanowy, gotuje ryz i gotowe, ew np sos ze sloiki slodko kwasny do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfvedcx
o i wlasnie co do bitek, uwielbiam je w sosie musztardowym, rozbijasz mieso na bitki, trzeba je osolic i opieprzyc, posmarowac musztarda z obydwu stron, chwile tak zostawic, pozniej rozgrzac patelnie ew gęsiarke i takie bitki oproszyc mąką i podsamzyc z obydwu stron, pozniej jak sie zrumienia, zalewasz woda dodaje trzeba zagescic mąką i musztardą, sosik jest pyszny, pikanty mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wczoraj
usmażyłam naleśniki.dziś zrobię do nich farsz z pieczarek i będą krokiety.Do tego barszczyk czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 83.....
to kup produkty za szczawiowa i zrob. Piergi tez mozesz kuic w garmazerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wczoraj
usmażyłam naleśniki, dziś zrobię do nich farsz pieczarkowy i będa krokiety a do tego czerwony barszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pitu aż do świtu
krokiety z barszczem, a co - raz się żyje! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama40
zupa koperkowa, omlet z truskawkami i bitą śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolik w sosie piwnym ze sliwkami, tluczone ziemniaki i fasolka szparagowa. wczoraj kurczak z rozna, przedwczoraj policzki wieprzowe, a w poniedzialek golonka z piekarnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są jakieś jaja:/
leczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam zapiekane makaronowa z pieczarkami i miesem mielonym plus sos beszamelowy i zolty ser tarty...wczoraj mialam kurczaka z ziemniakami i surowka..jutro planuje zeberka w miodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×