Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem,czy dobry specjalista

dr n. med. Zbigniew Giedrojc Juraha, Wazne, znacie??

Polecane posty

Gość gość
Gościu z 18.53, dlaczego zniechęciałaś się do operacji w łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romaa
Wczoraj miałam operacje u Dr Giedrojcia w Centrum Medycznym przy Teatrze w Łodzi. Po przeczytaniu na wielu forach o doktorach specjalizujących się w operacjach nosów wiedziałam że chce zrobić to właśnie u niego. Nie znalazłam żadnej złej opinii na jego temat aż do dziś (same pozytywy). Cztery miesiące temu byłam na konsultacji i z dr ustaliliśmy szczegóły korekcji nosa chrzęstnego. Operacja przebiegła szybko, jak wiadomo bezboleśnie i w przemiłym towarzystwie personelu. Wbrew zapowiedziom nie mam ani obrzęku, ani opuchlizny i siniaków. Pierwsze wrażenie pozytywne. Osobiście polecam Dr Giedrojcia jak i Centrum Kliniczne przy Teatrze w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romaa: Dlaczego chciałaś to zrobić właśnie u niego? Mogła byś mi wysłać zdjęcia? Też chce wykonać operację nosa a nie wiem u kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam na konsultacji u tego doktora. Rzeczywiście bardzo konkretny, nie ma co liczyć na komplementy, ale na zabieg się nie zdecydowałam ponieważ ktoś z pacjentów napisał że co prawda nos ma ładny ale duże problemy z oddychaniem, potem dołączyła się jeszcze jedna taka opinia i narazie zrezygnowałam z zabiegu, ale rozważam nadal. Jednocześnie myślę o dr M. Krawczyńskim , bo on ma też bardzo dobre opinie, a jest mniej znany bo się nie reklamuje. Dodam że jego opinia na temat mojego nosa była zupełnie różna od tej od dr Giedrojcia. Także jestem nieco skołowana... Ale zabieg nadal rozważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość: Mam taki sam problem :/ nie wiem kogo wybrać. Też rozważam operacje u Dr Michała Krawczyńskiego, ale dzisiaj przeczytałam kilka negatywnych opinii na temat tego Dr. I tu mój problem bo nie wiem kogo wybrać bo zarówno ten jak i tamten Dr mają negatywne opinie, ale to zawsze może znaleźć się osoba której coś będzie nie odpowiadało bo praktycznie z tego co zauważyłam każdy Dr ma chociaż jedną negatywną opinie. Może dasz mi swój email to popiszemy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz Ci wyśle na maila te komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaasss
do joannaasia Chyba cos ci sie pomylilo, gdzie znalazlas opinie, ze doktor zrobil niby nos na srodku? Na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba muszę Ci podać linka do tej strony bo niestety nie mogę wysłać wyskakuje mi komunikat że wszystkie adresy są nieprawidłowe więc nie wiem czy problem jest u Ciebie czy u mnie ale to nie ważne. I jak zdecydujesz się na tego lekarza? tutaj masz link : http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/michal-krawczynski,588/chirurg-ogolny/warszawa-lodz/opinie/1/#tabs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
nie mogę odnaleźć tej strony, nic nie przeczytam. nie wiem czy się zdecyduję na Dr Krawczyńskiego, chociaż Jego symulacja efektu mego zabiegu jest imponująca, ale to jednak tylko symulacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie zauważyłam że nie da się wejść z linku. To wpisz www.rankinglekarzy.pl i tak wpisz jego wyskoczy jako pierwszy, przynajmniej u mnie tak jest ma 16 opinii. Tam własnie jest komentarz że nos nie wyglądał tak jak lekarz pokazywał na tej symulacji ale jednak jest dobry więc nie wiem czy się zdecydować na niego czy też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
symulacja, symulacją, rozumiem że to nie jest obietnica rezultatu, tylko jakiś przybliżony efekt. Natomiast inni lekarze w ogóle nie mówią jak nos będzie wyglądał po zabiegu, więc też niekoniecznie. Mi dr Giedrojć powiedział że robi nosy na zamówienie i w dniu zabiegu mam mu powiedzieć jaki bym chciała, a jak zapytałam jaką metodą, to mi odpowiedział Giedrojcia, metodą Giedrojcia i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak Dr Krawczyński jest lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do siaasss, to poczytaj wpisy brzydkiego nosa na str.246-247 na temat DR Krawczyńskiego to zobaczysz czy mi się coś pomyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy lepszy, ich zdania na temat mojego nosa były zupełnie odmienne, co mnie nieco skołowało, ale jeśli się zdecyduję, to raczej wybiorę Krawczyńskiego pomimo że do Giedrojcia mam zdecydowanie bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o Dr Wójcickim albo Łątkowskim myślałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nie myślałam...Brałam pod uwagę tylko tych dwóch. Nos od Krawczyńskiego widziałam i rewelacja jak dla mnie. Nawet o takim nie marzę., a od Giedrojcia nie widziałam ale nie czytałam też żadnej złej opinii, jeśli chodzi o wygląd nosa, tylko to oddychanie. Natomiast z tego co zauważyłam Krawczyńskiemu zarzucają najczęściej że za mało zmniejsza nos, ale ja nie mam wygórowanych oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja też myślę o nim, ale jak mi napisałaś o tym że najczęściej zarzucają mu że za mało zmniejsza nosy gdy ja chce skrócić tylko nos to już sama nie wiem :/ A gdzie widziałaś nosy od Krawczyńskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w topiku o Gierdjc pisza o Krawczynskim , przeciez o dr M . Krawczynskim jest osobny temat , baby jednak sa glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby w topiku o Giedrojcie pisać że "baby są głupie" radzę jednak spojrzeć w lustro i zobaczyć kto tu jest głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało ktory facet jest tak glupi zeby cierpiec katusze i placic za swoja glupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mało który facet jest odważny żeby zaryzykować. Bo wolą być oblechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o odwage, oni są po prostu mądrzejsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam z kilkoma pacjentkami dr Krawczyńskiego i widziałam ich zdjęcia przed i po robione przez same pacjentki nie przez dr. No i znam ich zdania na temat DR. same superlatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrzejsi? Bo wolą być obleśni zamiast się wziąć za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 08:04 : A mi mogła byś wysłać te zdjęcia? Też chciała bym się przekonać do tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie wiem czy te osoby by sobie tego życzyły żebym wysyłała ich zdjęcia. Ja też je dostałam dopiero po przesłaniu swoich tzn. swojej symulacji.Także sorry, ale nie mogę tak robić. powiem Ci że nawet na konsultacji żaden z lekarzy nie chciał mi pokazać zdjęć swoich pacjentek.Także tak to wygląda.Na kafeterii też nie ma co liczyć że ktoś pokaże swoje zdjęcie, chociażby samego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, rozumiem. Ale chociaż możesz mi powiedzieć jak się zdecydujesz u kogo będziesz robiła operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Krawczyńskiego , ale tylko dlatego że mam przynajmniej przybliżony obraz jak ten nos będzie wyglądał, a Giedrojc powiedział tylko " ja go zrobię lepszy", ale jak i co to nie wiem. Poza tym Krawczyński to laryngolog to raczej problemów z oddychaniem nie będę miała. Boję się tylko żeby mi ta słynna kostnina później nie narosła bo u mnie niestety ma być osteotomia, żeby nos trochę obniżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz mi dokładnie wytłumaczyć co będziesz robiła bo ta osteotomia to całkowita korekta nosa tak? I w jakich przypadkach może narosnąć się ta kostnina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kostnina jest zawsze po łamaniu kości, jest to tzw. blizna kostna.To jest normalne, bo kość musi się zrosnąć. Niestety czasem rozrasta się nadmiernie i wtedy to wygląda jak garbek, widziałam na zdjęciu taką kostninę, nic ciekawego. Później ją się piłuję jak ktoś chce. Osteotomia to dokładnie rozcięcie kości, my to nazywamy łamaniem, i ponowne złożenie kości ciaśniej, żeby nie było dziury po ścięciu garbka. Tak to najprościej można opisać. Mi dr powiedział że jest to złamanie typu zielona gałązka, czyli w zasadzie nadłamanie, tak jak u dzieci często łamią się nadgarstki.Niby nic strasznego, ale u mnie się bez tego nie obejdzie chociaż ja tylko chcę obniżyć nos, bo nie mam takiego typowego garba, ale bez osteotomii się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×