Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem,czy dobry specjalista

dr n. med. Zbigniew Giedrojc Juraha, Wazne, znacie??

Polecane posty

Gość gość
Wybacz że tak pytam, ale się na tym nie znam a jeszcze na konsultacji u lekarza nie byłam żeby mi to wszystko wytłumaczył. A mogła byś mi powiedzieć czy przy skracaniu nosa gdy mój nos jest za długi, ale jest prosty też może zrobić się takie coś? Bo kość napewno musi być łamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kość będzie łamana to i blizna będzie czyli kostnina, ale prawdopodobnie nie będzie jej widać. Tylko w 2 % przypadków ponoć rozrasta się nadmiernie, ale można ją przecież później spiłować, jak ktoś chce.A może u Ciebie nie będzie łamania, musisz pójść na konsultację to Ci lekarz od razu powie co będzie musiał zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A takie spiłowanie to cena jak za normalny zabieg? czy lekarz wykonuje to za darmo w razie gdyby cos poszło nie tak? pisałam z lekarzem i niestety musze mieć łamaną kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem co to znaczy piłowanie, normalnie to się ścina to coś czego jest za dużo , a potem przecina kości i ciaśniej składa żeby nie było "dziury". Nie wiem jak Ci to lepiej wytłumaczyć. U mnie nie ma klasycznego garbka tylko nos za wysoki, no taki uniesiony i też nie można go spiłować, chyba nie ma takiego terminu, tylko ludzie tak piszą. No więc osteotomia musi być. Ja też się tego boję, ale lekarz powiedział mi że jeśli cały zabieg trwa 2 godz to osteotomia tylko 1 minutę i że niepotrzebnie ludzie się tego boją. Tylko że pacjenci się boją raczej skutków a nie samej osteo, tak mi się wydaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy cena jak za normalny zabieg to zależy od lekarza, jedni biorą za poprawki, inni nie, tylko np za anestezjologa. To zależy u kogo będziesz robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Robiłam operację poprawkową nosa u doktora Giedrojć .Poprawiał nos po innym /poznańskim /lekarzu. Doktor jest chyba najlepszym specjalistą chirurgii w Polsce.Operuje tak,zeby nie poprawiać.Kazdy nos spod jego ręki to dzieło sztuki wpasowane w twarz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy była to poprawka po dydymskim? on tez robi w poznaniu, piszea w temacie // nieudane operacje nosa // ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po dydymskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELIZA 1
Też jestem umówiona na korektę nosa i powiek. Trochę sie martwię. Jak długo trzymają sie sińce po zrobieniu nosa? Czy miesiąc w domu wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dodam moje doświadczenia z tym chirurgiem. Ogólnie nie polecam, jestem bardzo niezadowolony z zabiegu. Doktor na konsultację poświecił mi aż cała 'chwilkę', a wygląd po zabiegu różni sie i to bardzo od tego co było mi obiecane przed zabiegiem. Szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierz w opinie z for, bo się różne rzeczy dzieją, działy.... Najlepiej odszukaj konkretne osoby, które mają swoje zdjęcia przed /po i chcą się spotkać. Samo pisanie to za mało, najlepiej samemu ocenić efekty, pogadać na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na konsultacji w Łodzi. Rzeczywiscie doktor poświecił duzo czasu na wytłumaczenie operacji nosa i zrobi w moim wypadku. Jednak mnie interesuje jesnoczesna operacja nosa i piersi. Co do piersi wyciągnął 2 implanty jeden 275 ml a drugi 300 ml. Bez mierzenia, liczenia zaproponował mi 275 ml. Nie wydaje mi sie, zeby na oko mozna było zaproponować cos takiego jak implant, poniewaz każdy ma inna klatkę piersiowa. Rodzajów implantow jest setki a ja do wyboru dostałam randomowe 2 implanty z szuflady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spartaczonyy nos
Co Wy tutaj pier......licie za przeproszeniem?Najlepszy specjalista,dobry zart!!! Ja mam spartaczony nos przez niego,poprawke mi odmowil,mysle,ze spotkamy sie w sadzie. Wiem,ze niezadowolonych pacjentow jest wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do spartaczony nos Ale jak jest? Opisz dokładniej. Słyszałam, że Juraha stosuje jakąś nowszą technikę, więc tym bardziej interesuje mnie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa1234556
Hej A robił ktos u niego piersi ? Nie ma zawiele opinii na jego temat i moze ktos tu sie znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cycki nie sa wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@spartaczony nos czemu nie opisalas więcej. czy była to operacja poprawkowa czy dr robil ci ja pierwszy raz . Giedrojc jest jednym z lepszych chirurgow wiec jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobry specjalista, ale z tej racji, że jeździ po Polsce i za granicą, to nie ma ze sobą odpowiedniego zestawu np. implanów piersi czy kwasu hialuronowego. Ja robiłam u niego nos i jest lepszy, dużo lepszy, choć jeszcze po roku się bardzo zmienił, ale mam pewne problemy z oddychaniem i małą gulkę na nosie. Nie mniej jednak, wiedząc o efektach ubocznych, zrobiłabym u niego operację nosa jeszcze raz. Mam też jeszcze operację powiek za sobą u tego samego lekarza i jest super, choć bezpośrednio po zabiegu wyglądałam koszmarnie i byłam w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam wątek. Czy ktoś poddał się niedawno korekcie nosa u doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klamka676756
Witam , jestem po operacji nosa u dr.Wygladam beznadziejnie, nos jest brzydki.Hak macie jakies pytania to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moglabys dokladnie powiedziec co Ci schrzanil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem zainteresowana powiększeniem piersi u dr n. med. Zbigniew Giedrojc Juraha bardzo proszę o jakieś informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem zainteresowana operacja nosa ale czytając trochę sie obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Juraha to bardzo dobry fachowiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolona1790431
Ja mialam robiony nos z 2 -3 lata temu u giedrojca szczerze nie polecam. Mialam miec ladny zgrsbny nos a tu klapa. Nos zmienil ksztalt ale 1 polowka jest wieksza od drugiej chodzi mi o miejsce gdzie zatykamy nos palcami gdy np smierdzi....:) Jeden motylek nosowy jest wiekszy niz drugi... I po jednej stronie motylka do brzegu nosa jest ladnie wyprofiliwany, wciety a po drugiej stronie mam motylek i wypukla chrzastke do brzegu nosa to jest ta chu....wa strona... Po zdjeciu gipsu z nosa kazal brzegi chrzastki sciskac i mowil ze bedzie dobrze. No i zostalo jak zostalo czyli gownianie... Pisalam maile do doktora a w odpowiedzi " bedzie dobrze" zwykle zbywanie. No nie jestem zadowolona.... Moglo byc lepiej ksztalt ok tylko te nierowne motylki i wybrzuszenie trudno tyle kasy a zadowolenia brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam piersi zrobione przez dr. Giedrojc i jestem zachwycona , właścicielka również .Zaraz po świętach zamierzam umówić się na konsultacje i tak za długo się waham ;) Nie widziałam złych opinii o piersiach , a zazwyczaj piszą osoby niezadowolone .Te szczęśliwe zazwyczaj się cieszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś wie ile Giedrojć ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał poważny wypadek komunikacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×