Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KROPELKA123

ktoś zaczyna starania w marcu 2013 ?

Polecane posty

Gość KROPELKA123

Witam was bardzo serdecznie :) w skrócie od marca chcę zacząć starania o nasze wyczekiwane maleństwo ktoś chętny do popisania ? :) dodam że jestem po zabiegu łyżeczkowania bo poroniłam w 8 tygodniu mam nadzieję że teraz będzie tylko lepiej :) ktoś ze mną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak dlugo sie starals o 1
wsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
nie ma chętnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie tam marzec
:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
o pierwsze starałam się 8 pełnych cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam zupełnie
nie złośliwie- po co Ci towarzystwo w staraniach o dziecko? rozumiem topiki, w których dziewczyny w ciazy sie wspierają i wymieniają doświadczeniami, ale takich jak Twój niestety nie, więc ponawiam pytanie: w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam nadzieeje
ze mi sie w koncu w tym roku uda gdyz dlugo juz czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
do marca szybko zleci :) mam nadzieje dlatego szukam chętnych do popisania razem raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak sadze na co zakladac
a 8 cyklu to jest malutko nie przesadzaj nie wiem po co ci ktos w staraniach potrzebny jak ktos napisal gdzie tam marzec!!!! zenadaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
na kafeteri tego typu topików jest mnóstwo i nikt nie wnika w jakim celu ktoś je zakłada ale odpowiem ci wiele kobiet które starają się o dziecko potrzebują tak samo wsparcia innych kobiet które tak samo dążą właśnie do tego samego celu miło popisać z kimś kto również oczekuję spełnienia jednego ze swych marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
jeżeli ktoś uważa że nie potrzebnie taki temat zakładam nie musi w cale go czytać a ja nie mam obowiązku się komuś tłumaczyć poczułam potrzebę popisania z normalnymi kobietami które również starają się o dziecko dlatego założyłam taki temat jakich zresztą jest tutaj multum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja w marcu
muszę wyplewić ogródek..:)popiszemy o tym???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
mimo wszystko chętnie popiszę z osobami kulturalnymi i dorosłymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czekam na mój CUD
juz 5 lat w tym roku czeka mnie ciezka walka od tego roku wszystko zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
zawsze możesz sobie założyć temat w którym z osobami chętnymi popiszesz o plewieniu swojego ogródka :) nikt ci nie broni tylko zauważ że ja z tobą o tym nie popiszę gdyż założony przeze mnie temat nie ma nic wspólnego z ogródkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
ja czekam na mój CUD trzymam za ciebie kciuki i mocno w to wierzę że ci się uda w tym roku dla mnie jak na razie rok nie zaczął się dobrze bo od poronienia ale mam nadzieje że już nie długo będzie lepiej a kto wie może już w tym roku uda mi się powitać nowego członka rodziny :) czego i Tobie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllmmmmmmmmm
mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam zupełnie
napisałam Ci, że pytam zupełnie nie złośliwie, a z czystej ciekawości, a Ty odrazu po chamsku jedziesz, sama staram się o dziecko- 4 lata, ale nie potrzebuję do tego koleżanek z forum, tylko męża, więc dla mnie to dziwne, dlatego zapytalam, bo myślałam że potrafisz udzielic rzeczowej odpowiedzi, no ale jak widac nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
jak by jednak ktoś był chętny do popisania na temat marcowych starań to zapraszam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
pytałam zupełnie : to była moja odpowiedź do ciebie powiedz w którym momencie zachowałam się po chamsku ? ! na kafeteri tego typu topików jest mnóstwo i nikt nie wnika w jakim celu ktoś je zakłada ale odpowiem ci wiele kobiet które starają się o dziecko potrzebują tak samo wsparcia innych kobiet które tak samo dążą właśnie do tego samego celu miło popisać z kimś kto również oczekuję spełnienia jednego ze swych marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnllm an
nn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
rozumiem każdą kobietę która się stara o dziecko obojętnie czy jest to rok czy 5 lat każda przeżywa to na swój sposób dl jednej rok to będzie kupa czasu tak jak dla innej 5 czy nawet więcej i nie powinno się tego komentować dla mnie te 8 cykli było bardzo sporo i kiedy w końcu się udało coś musiało iść nie tak nie jest miło usłyszeć od lekarza że płód przestał się rozwijać i konieczny jest zabieg mocno to przeżyłam dlatego myślałam że znajdę tu bratnią duszę która to zrozumie i na wzajem będziemy mogły się sobie wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam zupełnie
chamskie było chociażby to, jak napisałaś, że jest mnóstwo takich topików i nikt nie wnika, po co one są- a ja bezczelna śmiałam zapytać, zapytałam bo mnie to interesuje, a skoro zakładasz jakiś temat, to musisz sie liczyć nawet z takimi pytaniami, jak moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam zupełnie
aha- ja równiez straciłam ciążę- po latach starań i dokładnie wiem, co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
oczywiście kafe nie wkleja wszystkich postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam zupełnie
aha- ja równiez stracilam ciążę- po 3 latach starań, więc wiem co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez marzec
Czesc, Kropelka123, kiedy milas zabieg lyzeczkowania? Ja przedwczoraj, ale tez chcialabym zaczac starania od marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROPELKA123
jeżeli to było chamskie to nie mam więcej pytań to było stwierdzenie faktu że takie tematy są zakładane i nie spotkałam się z pytaniem po co ktoś je zakłada przykro mi że również straciłaś ciążę ale to nie powód żeby mówić że ktoś zachował się po chamsku odpowiadając na Twoje pytanie kulturalnie bez żadnych wulgaryzmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielicaaaaaaa
Ja zaczynam staranka marzec/kwiecień 2013 :)o pierwszego dzidziusia- tak więc jestem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×