Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nieglodnawcalee

Feeders!!!

Polecane posty

Gość nieglodnawcalee

Czesc, spotykam sie od roku z facetem, mam 27 lat. Wszystko układa się pomyślnie ale ostatnimi czasy bardzo nalegałam, żeby opowiedzia mi o swoich fantazjach albo najlepiej żeby zaczął w trakcie seksu dla urozmaicenia. No i faktycznie po około miesiącu, kochamy się a on przyniósł sznurek i przywiązał mnie do łóżka - myślę sobie ok a on wstał ubrał się i przyniósł z kuchni pizze - pytam się co robi, to zawiązał mi oczy i kazał jeść pizze a kiedy już nie moglam mówiłam, że ma mnie rozwiązać nie zrobił tego i po około godzinie znowu zaczął wmuszać mi tą pizze!! Zaczęłam krzyczeć ale był nieugięty - zjadłam 7 kawałków przywiązana byłam ponad 3 godziny. Nie wiem co o tym myśleć - po wszystkim on pytał jak mi się podobało...nie wiem co o tym myśleć. Co byscie zrobily na moim miejscu, nie chce konczyc tego związku ale nie wiem co będzie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea bea
Jesteś gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_poduszka
a jaka to byla pizza ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieglodnawcalee
nie jestem tzn dość 170 70 kg raczej jestem normalna mam dość mocną budowę ciała:( co ja mam zrobić?!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_poduszka
a jaka to byla pizza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz rozkaze Ci wypic 10
l coli i wypije Twój mocz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea bea
Rany, jak to co? Powiedz mu, ze to Cię ani trochę nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sama nie wiesz co masz zrobic ?? Niczego Ci rozum nie podpowiada? feeders to nie tylko jakas tam fantazja, ale ich styl zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieglodnawcalee
pizza była nie dobra! nie wiem zwykła jakaś. Nie kręci mnie to powiem mu to, tylko zastanawia mnie czy w nim kiedys nie obudzi sie ta potrzeba ,,karmienia'' kobiet i nie znajdzie sobie jakiejś, a po drugie teraz zrobił to trochę z mojego przyzwolenia ale trzymał mnie te 3 godz juz wbrew mojej woli, skąd mam wiedzieć, że teraz siłą znowu mnie nie nakarmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal masz jeszcze ochote
na pizzę F ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuje autorke "zastanawia mnie czy w nim kiedys nie obudzi sie ta potrzeba ,,karmienia'' kobiet i nie znajdzie sobie jakiejś" Ty sie zastanawiaj dalej a facet w międzyczasie znowu Cie przywiąże i będzie Ci wciskac pizze do buzi. Taki fetysz jest chory. To jest po prostu CHORE. Rozumiem stopy, domina, krępowanie, ale.... karmienie ? Autorko jestes chyba zasleiona bo on juz znalazl sobie babe ktora zjadla pizze przywiązana do lozka. Chora jego glowa jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieglodnawcalee
Zjadłam raz, nie wiedziałam co mnie czeka. Poza tym on nawet nie chciał słuchać mnie wtedy, mówił, że jak nie zjem to całą noc tak będe leżeć:( wiem, że głupio robie zastanawiając się ale zależy mi na nim. A co myslicie o tym zeby zaproponowac mu jakas inna formę seksu moze mu sie spodoba alboisc na jakas terapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea bea
NIe wiem czy feedersa można wyleczyć, ale nie licz na to, ze mu "przejdzie". Więc daj sobie spokój, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by mu się podobała inna forma seksu to by się z Toba kochał inaczej. Chyba sama siebie nie słyszysz, jesteś zaślepiona. Gdyby mnie facet związał i wciskał pizze do gęby podniecając się przy tym to bym mu pokazała gdzie są drzwi i tyle by było ze znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiuy67u6u6
"Taki fetysz jest chory. To jest po prostu CHORE. Rozumiem stopy, domina, krępowanie, ale.... karmienie" xxx chore ale dla ciebie, dla mnie np. sado-maso jest mocno CHORE, 100 razy bardziej wolałabym już feedersa byleby nie chciał zrobić ze mnie wieloryba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaahahahah
hahahaahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapatko
Jak nie będzie stosował przemocy to nic złego :) Jeśli nie obchodzi go Twoje dobro a tylko myśli o sobie to niefajnie... Ważna jest dobra komunikacja - możesz przytyć bez obaw, obfity, pulchny wystający brzuch jak i biust czy tłuste uda podobają się wielu mężczyznom. Mając nadwagę nie musisz się obawiać, ale jak będzie chciał żebyś była otyła, naprawdę gruba, z wielkimi tłustym biustem, trzesącymi się ramionami czy brzuchem z obwodem powyżej metra to UWAŻAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zwykła przemoc. Nawet jednego dnia bym z nim nie została. Uciekaj dziewczyno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zwykła przemoc. Nawet jednego dnia bym z nim nie została. Uciekaj dziewczyno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o kontakt puszyste panie gg 61554644 meil archimedes86@wp,pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie. Jak laska pozna chuderlaka to pyta na kafe sie "jak podtuczyć chłopaka" o wszystko gra. A jak facet chciał by nieco zmienić kobietę by była bardziej w jego guście to od razu feeders czy inny zbok. Tylko facetow można zmieniać kobiety nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×