Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola molaaaaaaaaaa

oszaleje-tak bardzo się martwię :(((

Polecane posty

Tak własnie podejrzewałam, że jak napisze o terminacji to autorka przestanie się nakręcać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa molaaa
lekarz powiedział,że nie ma powodu do niepokoju . ja wiem,że istnieje możliwość terminacji ,ale to trudna decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albabetaomega
autorko jesteś rozhisteryzowaną babą, która robi z igły widły. Już mu współczuję, bo jak sie urodzi to pewnie każda czkawkę bedziesz konsultować z pediatrą. Poczytaj sobie trochę o NT i nie wypisuj takich bzdur, bo są kobiety z prawdziwymi problemami w ciąży i są silniejsze od ciebie i nie biadolą. Wymyśliłaś sobie jakąś głupotę, bo chyba nie masz poważniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa molaaa
to co mi radzicie? ze mam się uspokoić całkowicie i myslec pozytywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaa molaaa
jestem nerwusem i dlatego tak to przeżywam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo Ci zależy, zeby mieć chore dziecko? Bo w kólko o tym piszesz? Chcesz wywołac wilka z lasu? Jeśli ktoś intensywnie o czymś myśli, to może to do siebie przyciągnąć!!! DORADZAMY WIZYTĘ U PSYCHOLOGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za panikara z ciebie
jaka terminacja???? kobieto ogarnij sie!! czasem dzieci z NT ponad 2 sa zdrowe a twoje ma 1,5 i ty taka panike siejesz?? i pewnie za tydzien, dwa bedzie jeszcze mniejsze. ja jestem teraz w 14tc, tydzien temu mialam usg i NT wyszlo 1,43 wiec roznica niewielka. poprzednie dziecko mialo 1,4 i zdrowe. wez sie w garsc. nastepna amandaaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo Ci zależy, zeby mieć chore dziecko? Bo w kólko o tym piszesz? Chcesz wywołac wilka z lasu? Jeśli ktoś intensywnie o czymś myśli, to może to do siebie przyciągnąć!!! DORADZAMY WIZYTĘ U PSYCHOLOGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo Ci zależy, zeby mieć chore dziecko? Bo w kólko o tym piszesz? Chcesz wywołac wilka z lasu? Jeśli ktoś intensywnie o czymś myśli, to może to do siebie przyciągnąć!!! DORADZAMY WIZYTĘ U PSYCHOLOGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie dobrze ooo
będzie na pewno dobrze-uspokój się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdllasaq
Jesteś naprawdę stuknięta. Ja nawet nie robiłam tego badania, gdyby nawet wyszło, że dziecko będzie chore niczego, by to nie zmieniło, poza tym mnóstwo jest przypadków, że badania są nieprawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katastrofffa
Tu nie ginekolog potrzebny a psycholog chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do co za panikara z ciebie
czasem nt 7 rodzią się zdrowe jak juz cos. niby norma jest do 3 a nie, ze czasem z 2 rodza sie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie dobrze ooo
nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa molaaa
czyli uważacie ,że niepotrzebnie się nakręcam? popłakałam sobie dzisiaj i musze wziąć się w garść teraz.Trzymajcie kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa molaaa
idę już spać-mam nadzieję,ze jutro spojrze na wszystko optymistycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMM333
Mi lekarz powiedział że gdyby nie dostępny sprzęt do badań( w tym przypadku usg) wielu stresów można by uniknąć. Lekarze badają płód ileś razy a przyszłe matki siedzą w internecie i przeżywają, że wyniki są inne niż podają.O wielu rzeczach byśmy po prostu nie wiedziały i wszystko byłoby ok.A już zwłaszcza drażnią mnie lekarze takiego typu jak Twój. Po co on już mierzył nt jak to badanie powinno być wykonane między 12 a 14 tc bo tylko wtedy jest miarodajne? Mojego synka oglądali w 36 tc chyba z pięć razy bo miał powiększone ukm-y, co mi strachu narobili to wiem tylko ja.A i wcześniej makrosomie podejrzewali jeszcze... Dzidziuś urodził się zdrowy i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa molaaa
no wlasnie nie wiem po co on mi mierzył tą przezierność tak wcześnie :((( i jeszcze uważa ze nie ma powodu do niepokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa molaaa
dzięki za wszystkie odpowiedzi-trochę mnie do pionu postawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa molkaaaa
a mzoe ktoś tez miał zmierzoną przezierność w 10 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa molaaa
dlaczego mam spadac? to już się nie można o coś martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w 10.tyg usg genetyczne a kolejne dopiero w 17 tyg to w 10 nie moze byc ? dzidzia miala wtedy 1,9 nt lekarz powiedzial , ze wszystko dobrze i jest dobrze mam zdrowe dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w 10.tyg usg genetyczne a kolejne dopiero w 17 tyg to w 10 nie moze byc ? dzidzia miala wtedy 1,9 nt lekarz powiedzial , ze wszystko dobrze i jest dobrze mam zdrowe dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mialam w 10 i 5 dni tak jak Ty nt wynosilo 1,6 potem w 14 tyg mialo 4 zostalam skierowana na pappe i amniopunkcje ale dziecko zdrowe nt bylo duze bo dziecko duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkkksss
frt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×