Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sadadsdasads

Tęsknie za moim byłym

Polecane posty

Gość sadadsdasads

Seks był świetny. Pod tym względem byliśmy idealnie dopasowani. Jak tylko pomyślę o nim to robi mi się mokro :O Tęsknię, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadadsdasads
Seks nie jest najważniejszy w związku. Niestety... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze nie ale i tak jestes nie logiczna strzelilas pewnie , bo nie byl taki jak chcialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadadsdasads
Brahim, co masz na myśli? Ow(ow), dlaczego nielogiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadadsdasads
mam ochote teraz na małe co nieco z jakąś fajna dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że stwierdzenie "seks nie jest najważniejszy" jest banałem. Nawet kościół katolicki (o czym przyznaję dowiedziałem się z wielkim zdziwieniem), uważa, że to fundament trwałości małżeństwa. To samo dotyczy każdego związku (to już moja opinia - nie kościoła), nie musisz być katoliczką, aby przyznać, że ten seks jest niesamowicie ważny i się tego nie wstydzić... Czyli w skrócie -seks wraz z innymi rzeczami należy zaliczyć do najważniejszych rzeczy w związku, bo one wzajemnie się kształtują i na siebie oddziałują. Bez seksu nie będzie zaufania, uczucia, szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc "stracilas" a tu nie dosc , ze literki mi sie pokopaly to jeszcze wrednie :) dlaczego? bo jeste nikonsekwetna jak facet przedstawia to jest swiniqa bo mu sie tylko rznac chce jak ty, to jest ok, prawie tesknisz nie uwazasz, ze ze to jest zabawne?? jak potraficie byc nieobiektywne, jednoczesnie zarzucajac facetom , ze sa swinie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadadsdasads
Brahim, jasne, seks jest bardzo ważny. Ale niestety, nie grało co innego. Czego bardzo żałuję, gdyby w tej chwili zależało to tylko ode mnie to byłabym z nim Ow(ow), ale nie oceniaj mnie przez pryzmat innych :) Nie głoszętu opinii, że faceci są beznadziejni. Bynajmniej. Piszę tylko, że tęsknie za moim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezka23
to napisz do niego, ze chce Ci sie z nim bzykac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadadsdasads
Niestety podobno kogośpoznał. Nie wiem nic więcej, bo zerwałam wszelki kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×