Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawi mnieee to

Na ktora macie do pracy i o ktorej wstajecie?

Polecane posty

nie wszyscy plaszczą dupsko na obrotowym krześle klepiąc bezsensownie w klawisze komputera :P od 10 do 18 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kampppa
Strasznie wcześnie zaczynacie, które biura tak wczesnie zaczynają pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnieee to
W sumie juz sie przyzwyczailam,pracuje 8h wiec pol dnia mam dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnieee to
Biura?Nie wszyscy pracuja w biurach,np magazyny w sklepach od wczesnego rana zaczynaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kampppa
W sumie tak, ale jakoś tak kojarzy mi się, że wiekszość dorosłych pracuje w biurach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na 7.00
a wstaję o 4.00, bo dojeżdżam. Mogłabym pół godziny później, ale wolę mieć rano więcej czasu dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grace.
Pochwiarka, dobrze to napisałas :-P rozumiem, ze to do mnie ;-) wiesz, ja mam wyzsze wyksztalcenie i prace taka wlasnie siedzaca, choc gdy pracuje w domu, to moge i na głowie stać, abym zrobila swoje. Ale czasami chcialabym popracowac sobie fizycznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż biurwy zawsze myśłą ze nic poza biurwami nie istnieje :D coz niektórzy z nas musza pracować a nie bujać sie na krześle, zaparzyć sobie kawkę i puknąc od czasu do czasu w klawiaturę i kliknąc myszką :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshgdsssssssssssss
nie mam pracy. placze :::::::::::::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnieee to
Swoja droga fajnie ze nie tylko ja tak wczesnie wstaje:)A co do biura to mam nadzieje ze niedlugo rzuce magazyn i usadowie tylek w wygodnym fotelu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnieee to
Ja tam sie ciesze z tego co mam,bo dopiero zaczelam przygode z praca:)Na biuro przyjdzie jeszcze czas.Chociaz przyznam ze czasami mi sie nie chce wstawac:PAle coz,a ile macie lat?bo ja 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnieee to
Magazyn marketowy,wiesz ukladam kartony,skladam je,stempluje,licze itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnieee to
Ale ja w przeciwienstwie do was mam tylko srednie wyksztalcenie,moze kiedys pojde na studia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
pochwiarka - uwierz, że nie każda praca w biurze to "kawka, huśtanie się na krześle i stukanie w klawiaturkę"... ja mam na 7:30 i wstaje o 6:15. do pracy mam minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
*5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ele bele
na 4.45, wstaje o 3.40. to jest dopiero masakra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca nieznacznie
wstaje o 5:45, do pracy mam na 7:00, do pracy jadę 30-35 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja na pomarańczowo
wstaję około 7:00, szykuję się do pracy, w międzyczasie robię śniadanie córce, kanapki, itp. Opiekunka przychodzi na 7:30 i ja zaraz wychodzę. Mam na 8 i pracuję niedaleko /ok. 4 km - 5 minut drogi samochodem/, ale lubię być troszkę wcześniej. Kładę się spać około 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoby które maja dzieci ale musza z ich powodu wstawac wczesniej. duzo czasu zajmuje obudzenie dziecka, sniadanie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adolfinkaa.9090
ja mam do pracy na 8, jak jade samochodem to wstaje o 6.10, o 7.10 wychodzę z domu, dojazd samochodem zajmuje mi 20 minut. Gorzej jest jak akurat nie mam auta i jade autobusem, wstaje o tej samej godzinie, wychodze o 7.15 ale jadę 40 minut i jeszcze muszę się przesiasc i jechac 3 minuty i dojsc z przystanku do pracy. masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnieee to
A jesli moge zapytac,do ktorej pracujecie i ile zarabiacie?ja najnizsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adolfinkaa.9090
ja pracuje od pon do pt po 6,5 godzin dziennie, zarabiam zależy, raz 900 zł na rękę, a raz 1300 zł na rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdhjgdhgdkd
jeżeli ktoś myśli, że w biurze się nic nie robi to znaczy, że mało wie o życiu :D zapraszam do mojego biura:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdhjgdhgdkd
limfa12 chyba wiem gdzie pracujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracująca nieznacznie
ja pracuję do 15:00, a zarabiam różnie, zależy od tego czy siedzę nadgodziny :) a z reguły zawsze jakieś siedzę więc nie mam stałej pensji, bo jednego miesiąca będę miała 10 nadgodzin, innego 5, a w grudniu np miałam 40 nadgodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kituszniczka
fuuj jak tak czytam niektóre/niektórych wypowiedzi, do pracy maja np na 7 a budzą sie o 6.30 ....pytanie...kiedy wy sie do chuja pana myjecie !!!! z taką śmierdząca pelną serka za wargami cipka idziecie i siedzicie 8 h w pracy nie licząc powrotu...toż to musi być smród jak fiks ...kiedys po takiej kobicie weszłam do publicznego wc ...nie powiem,nie jestem w stanie tego nawet nazwac i opisać co wtedy poczułam...już nie mówie o facetach , bo to dopiero obleśne..osrane galoty już trzeci dzień, pod skóra syfu i sera, tyle że tylko gar makaronu nagotowac i wyżera dla całej rodziny...bleh a jeszczze lepiej to wygląda jak pan szanowanej rangi i garniaczek za pare tysi ...a tu takie zajscane majtochy rzygi !!!!!!!!!!! bleeeeeeeeeeeeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kituszniczka
fuuj jak tak czytam niektóre/niektórych wypowiedzi, do pracy maja np na 7 a budzą sie o 6.30 ....pytanie...kiedy wy sie do chuja pana myjecie !!!! z taką śmierdząca pelną serka za wargami cipka idziecie i siedzicie 8 h w pracy nie licząc powrotu...toż to musi być smród jak fiks ...kiedys po takiej kobicie weszłam do publicznego wc ...nie powiem,nie jestem w stanie tego nawet nazwac i opisać co wtedy poczułam...już nie mówie o facetach , bo to dopiero obleśne..osrane galoty już trzeci dzień, pod skóra syfu i sera, tyle że tylko gar makaronu nagotowac i wyżera dla całej rodziny...bleh a jeszczze lepiej to wygląda jak pan szanowanej rangi i garniaczek za pare tysi ...a tu takie zajscane majtochy rzygi !!!!!!!!!!! bleeeeeeeeeeeeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×