Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawi mnieee to

Na ktora macie do pracy i o ktorej wstajecie?

Polecane posty

Gość jakis czarny mam
chodze na 7 lub 8ma wstaje 1,5 godzny wczesniej choc do pracy mam 5 min wstane zaleje owsianke,rytual lekowy-inhalatory i na 15min do cieplego lozka,przytulam do spiacego meza wstanie nr2 jem ta owsianke,pije kawe,myje cipuche,balsamuje cialo,antyperpirant,ubieram sie i myje zeby,plucze gebe plynem,bez mejkapu smieci do lapki zeby wyrzucic po drodze i wychodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis czarny mam
pracuje zazwyczaj 10godzin i zarabiam 4500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zalezy co rozumiesz
mam na 9 zreszta to zalezy czasem na 13.00 jak na 9.00 wstaje o 7.50 wychodze o 8.23 pol godziny jade do pracy, bo zajebane korki normalnie powinnam w 10/15 min byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magibollo
ja wstaje rosznie czasem o 6 pozniej albo o 7 bo wiecie kawa papierosek potem kupa hyhy i daje rade wychodze z domu tramwaj a mam nie daleko calkiem bo dwa przystanki i jestem w robocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi08
Witam. Wstaję 3.45 mam na 7.30 do pracy ale dojeżdżam ok 70 km do pracy pociągiem. Wracam do domu średnio o 18. W każdy weekend studiuję od 8.00 do 20.00. Przyzwyczaić się nie potrafię jeśli ktoś myśli że jest to kwestia przyzwyczajenia. Do tego nie potrafię zorganizować czasu tak abym mogła zrobić coś dla siebie. Obiad, mycie, prasowanie i spać. A na naukę i projekty które muszę wykonywać na studiach brakuje mi czasu. Może macie jakieś ciekawe i mądre myśli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×